[OUTLET] Pierwsza Akademia Mody! Stwórz własny T-shirt

[OUTLET] Pierwsza Akademia Mody! Stwórz własny T-shirt - praca zbiorowa | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
praca zbiorowa
WYMIAR
10,60 MB
NAZWA PLIKU
[OUTLET] Pierwsza Akademia Mody! Stwórz własny T-shirt.pdf
ISBN
4222327963475

OPIS

Towar z kategorii OUTLET.Tytuł może zawierać następujące uszkodzenia:- uszkodzoną, porysowaną, pogiętą okładkę,- zagięcia, zżółknięcia stron,- brakujące dodatki (np. płyty, art. papiernicze, naklejki) itp.- brakujące baterie, popsute elementy dźwiękowe.Towar z tej kategorii nie podlega wymianie na towar pełnowartościowy.Ilość egz. ograniczona. Jesteś kreatywna i kochasz modę?Masz swój indywidualny styl i nie znosisz wyglądać tak jak inni? Nie lubisz być przewidywalna? Jeśli tak, to ta książka jest w sam raz dla ciebie!Stwórz swój styl zaprojektuj własny T-shirt dobierz odpowiednie dodatki.

Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia. Stwórz swój własny T-Shirt już od 17,21 zł - od 17,21 zł, porównanie cen w 6 sklepach. Zobacz inne Literatura dla dzieci i młodzieży, najtańsze i najlepsze oferty, opinie.. PIERWSZA AKADEMIA MODY! STWÓRZ WŁASNY T-SHIRT.

Autor: praca zbiorowa. Kategorie: Książki / outlet / dla dzieci.

POWIĄZANE KSIĄŻKI