[OUTLET] Dla księżniczki

[OUTLET] Dla księżniczki - praca zbiorowa | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
praca zbiorowa
WYMIAR
11,77 MB
NAZWA PLIKU
[OUTLET] Dla księżniczki.pdf
ISBN
1122480433658

OPIS

Towar z kategorii OUTLET.Tytuł może zawierać następujące uszkodzenia:- uszkodzoną, porysowaną, pogiętą okładkę,- zagięcia, zżółknięcia stron,- brakujące dodatki (np. płyty, art. papiernicze, naklejki) itp.- brakujące baterie, popsute elementy dźwiękowe.Towar z tej kategorii nie podlega wymianie na towar pełnowartościowy.Ilość egz. ograniczona. Jeśli kiedykolwiek marzyłaś o tym, aby chociaż przez chwilę być księżniczką, ten zestaw spełni twoje pragnienia!W pudełku znajdziesz książkę z zadaniami oraz wspaniałe prezenty: lśniący diadem, zachwycający pierścionek, błyszczyk, eleganckie lusterko i mały grzebień.Rozwiąż zadania i stań się prawdziwą księżniczką.

⇨ Zobacz i zamów z dostawą już od 6,99 zł Promocje nawet do -50%, kliknij i sprawdź > Tanie książki - Twoja księgarnia internetowa. Księżniczki z bajek są piękne i urocze, ale prawdziwe polskie księżniczki to dopiero bohaterki!Książka napisana w przystępny sposób, okraszona humorem oraz pięknymi ilustracjami, które zachęcą do lektury niejedną współczesną księżniczkę. Egzemplarze powystawowe mogą zawierac zbite rogi, rozdarcia, przybrudzenia,rysy. Księżniczka incognito (Connie Glynn).

Róznorodne ilustracje do kolorowania rozwijające zdolności manualne i zmysł estetyczny dziecka, uzupełnione są elementami zabaw edukacyjnych ćwiczących spostrzegawczość, kreatywność i ... Księżniczki. Bajkowy skarbczyk .

POWIĄZANE KSIĄŻKI