Kołysanki

Kołysanki - Dorota Gellner | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Dorota Gellner
WYMIAR
6,64 MB
NAZWA PLIKU
Kołysanki.pdf
ISBN
9768415836365

OPIS

Dorota Gellner jest autorką wielu wierszy dla dzieci. Jej twórczość weszła już do kanonu współczesnej polskiej poezji dziecięcej. Wszystkie jej utwory charakteryzuje wdzięk, dowcip, inteligencja. Działają na wyobraźnię dziecka, opowiadają o codziennym życiu pełnym przygód w wyobraźni, pozytywnych relacji ze światem. Nie są nudne nie tylko dzięki humorowi, ale też dlatego, że przedstawione w wierszach dzieci nie zawsze są grzeczne…

Oprócz tekstów kołysanek ważna jest także muzyka. Obejrzyj wideo z popularnymi wykonaniami kołysanek-usypianek i zaśpiewaj je swojemu dziecku! Kołysanki Raz królewna złotowłosa cudny miała sen, że splatała złote włosy, złociste jak len.

I przyszedł do niej grajek, na skrzypcach zaczął grać i mówi: Pójdź, królewno konwalie ze... Kołysanki - Ta Dorotka - tekst piosenki, tłumaczenie piosenki i teledysk. Zobacz słowa utworu Ta Dorotka wraz z teledyskiem i tłumaczeniem. Kołysanki - w internetowym sklepie Empik.com.

POWIĄZANE KSIĄŻKI