Kołysanki

Kołysanki - Dorota Gellner | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Dorota Gellner
WYMIAR
5,29 MB
NAZWA PLIKU
Kołysanki.pdf
ISBN
1817562394642

OPIS

Dorota Gellner jest autorką wielu wierszy dla dzieci. Jej twórczość weszła już do kanonu współczesnej polskiej poezji dziecięcej. Wszystkie jej utwory charakteryzuje wdzięk, dowcip, inteligencja. Działają na wyobraźnię dziecka, opowiadają o codziennym życiu pełnym przygód w wyobraźni, pozytywnych relacji ze światem. Nie są nudne nie tylko dzięki humorowi, ale też dlatego, że przedstawione w wierszach dzieci nie zawsze są grzeczne…

Tekst miał znaczenie dla matki, nie dla dziecka. Używając konkretnych słów ... Kup kołysanki w kategorii Muzyka dla dzieci - Płyty kompaktowe taniej - Allegro.pl - Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Z ... Copyrights by Uploadre79 (I have permission to use)Video is licensed under the Creative Commons Zero (CC0) license.(https://videos.pexels.com/) O kołysance, która ma magiczną, terapeutyczną moc. Zazwyczaj śpiewamy ją dziecku jeszcze w momencie, kiedy jest w maminym brzuchu.

POWIĄZANE KSIĄŻKI