[OUTLET] Zimowe zadania do kolorowania

[OUTLET] Zimowe zadania do kolorowania - Anna Wiśniewska | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Anna Wiśniewska
WYMIAR
8,91 MB
NAZWA PLIKU
[OUTLET] Zimowe zadania do kolorowania.pdf
ISBN
4237896877538

OPIS

Towar z kategorii OUTLET.Tytuł może zawierać następujące uszkodzenia:- uszkodzoną, porysowaną, pogiętą okładkę,- zagięcia, zżółknięcia stron,- brakujące dodatki (np. płyty, art. papiernicze, naklejki) itp.- brakujące baterie, popsute elementy dźwiękowe.Towar z tej kategorii nie podlega wymianie na towar pełnowartościowy.Ilość egz. ograniczona. W książce „Zimowe zadania do kolorowania”dzieci znajdą 400 zadań do wykonania na długie zimowe wieczory. Książka zawiera kolorowanki, łamigłówki, labirynty, wykreślanki, szlaczki i inne ciekawe zadania, które mają wiele edukacyjnych walorów. Książka uczy logicznego myślenia i kształtuje spostrzegawczość najmłodszych czytelników.

Zobacz inne Literatura dla dzieci i młodzieży, najtańsze i najlepsze oferty. Zimowe zadania do kolorowania (Uszkodzona okładka) | Anna Wiśniewska | Olesiejuk. Książki i inne produkty w niskich cenach w księgarni internetowej czytam.pl. Opis: Zimowe zadania do kolorowania - Anna Wiśniewska.

Książka zawiera kolorowanki, łamigłówki, labirynty, wykreślanki, szlaczki i inne ciekawe zadania, które mają wiele edukacyjnych walorów. Książka uczy logicznego myślenia ... W książce „Zimowe zadania do kolorowania" dzieci znajdą 400 zadań do wykonania na długie zimowe wieczory.

POWIĄZANE KSIĄŻKI