[OUTLET] Śpiąca królewna

[OUTLET] Śpiąca królewna - Valentina Deiana | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Valentina Deiana
WYMIAR
5,74 MB
NAZWA PLIKU
[OUTLET] Śpiąca królewna.pdf
ISBN
9066510111108

OPIS

Towar z kategorii OUTLET.Tytuł może zawierać następujące uszkodzenia:- uszkodzoną, porysowaną, pogiętą okładkę,- zagięcia, zżółknięcia stron,- brakujące dodatki (np. płyty, art. papiernicze, naklejki) itp.- brakujące baterie, popsute elementy dźwiękowe.Towar z tej kategorii nie podlega wymianie na towar pełnowartościowy.Ilość egz. ograniczona. Przepiękna i znana od pokoleń baśń o uśpionej przez mściwą wróżkę królewnie na pewno zachwyci wszystkich czytelników niezwykłej urody ilustracjami.

Vojtěch Kubašta urodził się w Wiedniu w 1914 roku, był synem czeskiego urzędnika bankowego. Po odrodzeniu się czeskiej ... „Śpiąca królewna" to także przedstawienie o niezwykłej urodzie plastycznej, przenoszące nas w czasy carskiej Rosji i bogatych wystawień w carskich teatrach.

Szczegóły na stronie internetowej centrum kultury. Tweetnij. Kup śpiąca królewna w kategorii Książki i Komiksy na Allegro - Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. Śpiąca królewna weszła do żelaznego kanonu wszystkich liczących się scen baletowych na świecie.

POWIĄZANE KSIĄŻKI