[OUTLET] Grzyby i owoce leśne. Domowa spiżarka

[OUTLET] Grzyby i owoce leśne. Domowa spiżarka - praca zbiorowa | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
praca zbiorowa
WYMIAR
10,1 MB
NAZWA PLIKU
[OUTLET] Grzyby i owoce leśne. Domowa spiżarka.pdf
ISBN
8350236834378

OPIS

Towar z kategorii OUTLET.Tytuł może zawierać następujące uszkodzenia:- uszkodzoną, porysowaną, pogiętą okładkę,- zagięcia, zżółknięcia stron,- brakujące dodatki (np. płyty, art. papiernicze, naklejki) itp.- brakujące baterie, popsute elementy dźwiękowe.Towar z tej kategorii nie podlega wymianie na towar pełnowartościowy.Ilość egz. ograniczona. Późnym latem i jesienią lasy pełne są zapalonych grzybiarzy, a także amatorów dzikich owoców w rodzaju malin, jagód lub jeżyn. Jeżeli nie potrafisz odróżniać gatunków grzybów, zwyczajnie nie masz chęci na bieganie po lesie lub Twoje sprawdzone miejsca zostały już dawno ogołocone – zajrzyj do zaprzyjaźnionego sklepu. Po powrocie do domu koniecznie przygotuj na obiad udka kaczki z grzybami, a resztę ukiś lub zamarynuj. Dzięki naszej książce wyczarujesz także desery, wypieki i zdrowe sałatki z dodatkiem owoców leśnych.

Jeżeli nie potrafisz odróżniać gatunków grzybów, zwyczajnie nie masz... Olesiejuk Książki kulinarne - przeczytaj opinie, kupuj online w dobrej cenie na Dobregarnki.pl Informacje o Domowa spiżarka Grzyby i owoce leśne - 7788712640 w archiwum Allegro.

⇨ Zobacz i zamów z dostawą już od 7,99 zł Promocje nawet do -50%, kliknij i sprawdź > Produkt z Outletu: Grzyby i owoce leśne. Domowa spiżarka - sprawdź opinie i opis produktu.

POWIĄZANE KSIĄŻKI