[OUTLET] Fisher Price Książeczka z pudełeczka. Tukan i przyjaciele

[OUTLET] Fisher Price Książeczka z pudełeczka. Tukan i przyjaciele - Anna Wiśniewska | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Anna Wiśniewska
WYMIAR
8,55 MB
NAZWA PLIKU
[OUTLET] Fisher Price Książeczka z pudełeczka. Tukan i przyjaciele.pdf
ISBN
9935565576956

OPIS

Towar z kategorii OUTLET.Tytuł może zawierać następujące uszkodzenia:- uszkodzoną, porysowaną, pogiętą okładkę,- zagięcia, zżółknięcia stron,- brakujące dodatki (np. płyty, art. papiernicze, naklejki) itp.- brakujące baterie, popsute elementy dźwiękowe.Towar z tej kategorii nie podlega wymianie na towar pełnowartościowy.Ilość egz. ograniczona. Książeczka z pudełeczka to seria łącząca słuchanie z kolorowaniem. Jedna strona rozkładanej harmonijki jest zbiorem zabawnych rymowanek o przedstawianych zwierzątkach. Druga natomiast przeznaczona jest do kolorowania wcześniej poznanych bohaterów wierszyków.Książeczki w serii:Słonik i przyjaciele, Hipcio i przyjaciele, Tukan i przyjaciele, Małpka i przyjaciele.

Druga natomiast przeznaczona jest do kolorowania wcześniej poznanych bohaterów wierszyków. Książeczki w serii:Słonik i przyjaciele, Hipcio i przyjaciele, Tukan i przyjaciele, Małpka i przyjaciele. Książeczka z pudełeczka to seria łącząca słuchanie z kolorowaniem.

Zamów dostawę do dowolnego salonu i zapłać przy odbiorze! Tukan i przyjaciele. Książeczka z pudełeczka, Fisher Price - opis produktu: Książeczka z pudełeczka to seria łącząca słuchanie z kolorowaniem.

POWIĄZANE KSIĄŻKI