[OUTLET] Dobra pani

[OUTLET] Dobra pani - Eliza Orzeszkowa | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Eliza Orzeszkowa
WYMIAR
9,16 MB
NAZWA PLIKU
[OUTLET] Dobra pani.pdf
ISBN
5702966565826

OPIS

Towar z kategorii OUTLET.Tytuł może zawierać następujące uszkodzenia:- uszkodzoną, porysowaną, pogiętą okładkę,- zagięcia, zżółknięcia stron,- brakujące dodatki (np. płyty, art. papiernicze, naklejki) itp.- brakujące baterie, popsute elementy dźwiękowe.Towar z tej kategorii nie podlega wymianie na towar pełnowartościowy.Ilość egz. ograniczona. "Dobra pani" Elizy Orzeszkowej to lektura z sugerowanego przez nową podstawę programową spisu utworów literackich do omawiania w gimnazjum.

Sama widziała po przybyciu do willi, jak pani, kazała Czernickiej wziąć Elfa i trzymać go odtąd w garderobie. Hela rozumie teraz, że nastała jej kolej odejścia do garderoby. Dobra pani (Eliza Orzeszkowa).

Czyli na przykład „Szanowna Pani Doktor" czy „Szanowny Panie Profesorze". Dopuszczalna jest też opcja „Dzień dobry", ale bezpieczniej jest stosować ją gdy zna się lepiej danego prowadzącego albo kiedy adresat jest czyimś promotorem. Dobra pani - krótkie streszczenie Autor: Karolina Marlęga Serwis chroniony prawem autorskim.

POWIĄZANE KSIĄŻKI