Kasacja. Seria z Joanną Chyłką. Tom 1

Kasacja. Seria z Joanną Chyłką. Tom 1 - Remigiusz Mróz | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Remigiusz Mróz
WYMIAR
11,89 MB
NAZWA PLIKU
Kasacja. Seria z Joanną Chyłką. Tom 1.pdf
ISBN
5748490950730

OPIS

Manipulacje, intrygi i bezwzględny, ale też fascynujący prawniczy świat…Syn biznesmena zostaje oskarżony o zabicie dwóch osób. Sprawa wydaje się oczywista. Potencjalny winowajca spędza bowiem 10 dni zamknięty w swoim mieszkaniu z ciałami ofiar.Sprawę prowadzi Joanna Chyłka, pracująca dla bezwzględnej, warszawskiej korporacji. Nieprzebierająca w środkach prawniczka, która zrobi wszystko, by odnieść zwycięstwo w batalii sądowej. Pomaga jej młody, zafascynowany przełożoną, aplikant Kordian Oryński. Czy jednak wspólnie zdołają doprowadzić sprawę do szczęśliwego finału?Tymczasem ich klient zdaje się prowadzić własną grę, której reguły zna tylko on sam. Nie przyznaje się do winy, ale też nie zaprzecza, że jest mordercą.

W prestiżowej kancelarii prawniczej "Żelazny & McVay" swoją pierwszą pracę rozpoczyna Kordian Oryński. Kasacja. Joanna Chyłka.

Autor: Remigiusz Mróz; Wydawnictwo: Czwarta Strona; Okładka: Broszura; 10,46 zł. Idź do sklepu.

POWIĄZANE KSIĄŻKI