Kapitał w XXI wieku

Kapitał w XXI wieku - Thomas Piketty | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Thomas Piketty
WYMIAR
6,80 MB
NAZWA PLIKU
Kapitał w XXI wieku.pdf
ISBN
2127627710207

OPIS

Kapitał w XXI wieku – najważniejsza i najbardziej poczytna książka ekonomiczna dekady, światowy bestseller, który zmienił sposób, w jaki patrzymy na społeczeństwo, na gospodarkę i na obecne w nich nierówności.Napisana ze swadą, ale i ugruntowana w nowatorskiej analizie danych empirycznych, błyskotliwa i rzetelna zarazem książka na długie lata wyznaczy nowe szlaki w ekonomii.Thomas Piketty (1971) – francuski ekonomista, absolwent m.in. London School of Economics, dyrektor ds. badań w École des hautes études en sciences sociales (EHESS), współzałożyciel i profesor w Paris School of Economics. W 2012 roku wybrany przez „Foreign Policy” do grona stu najbardziej wpływowych intelektualistów na świecie. Obok bestsellerowej książki Kapitał w XXI wieku (2013) napisał też m.in. Ekonomię nierówności (2004) i Czy można uratować Europę?(2012), które wkrótce ukażą się nakładem Wydawnictwa Krytyki Politycznej.

Biznesowa ... Kapitał w XXI wieku na Allegro.pl - Zróżnicowany zbiór ofert, najlepsze ceny i promocje. Wejdź i znajdź to, czego szukasz! W roku 2013 francuski ekonomista, Thomas Piketty, opublikował bestseller "Kapitał XXI wieku".

dzieki. Ale „Kapitał w XXI wieku", po raz pierwszy opublikowany w 2013 r., miał jedną niepodważalną zaletę, która otworzyła mu drogę na listę bestsellerów. Czterdziestoparoletni profesor ekonomii z Paryża opowiedział tu coś, co inni tylko przeczuwali albo mieli gdzieś na końcu języka, ale jakoś nie potrafili wyrazić. Kapitał w XXI wieku Thomasa Piketty'ego (Harvard University Press, 2014) to książka mająca prawie siedemset stron.

POWIĄZANE KSIĄŻKI