Bajki dla małego chłopca

Bajki dla małego chłopca - praca zbiorowa | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
praca zbiorowa
WYMIAR
3,53 MB
NAZWA PLIKU
Bajki dla małego chłopca.pdf
ISBN
3707947524755

OPIS

Ten ilustrowany zbiorek znanych baśniowych opowieści wprowadzi najmłodszych w świat przygód i magii. Dzieci poznają losy Pinokia, Panicza z Grzywką i cesarza, który nade wszystko ukochał stroje. Piękne ilustracje sprawią, że czytanie stanie się niezapomnianym przeżyciem.

W opcji CDA Premium gwarantujemy, iż przepustowości i transferu nie braknie dla żadnego użytkownika. Bajki dla dzieci do czytania. Nikt nie wie kto wymyślił pierwszą bajkę.

Świnka Peppa, Smerfy czy Bolek i Lolek - wszyscy na ekranie Twojego komputera. To historia małego chłopca mierzącego się z wielkimi problemami, wyruszającego w niebezpieczną podróż, aby odnaleźć magiczną zbroję ojca i zmierzyć się z największym wrogiem. Piękna wizualnie, wzruszająca i nie pozwalająca odejść od ekranu.

POWIĄZANE KSIĄŻKI