Angielski tylko dla pań. Pakiet multimedialny

Angielski tylko dla pań. Pakiet multimedialny - Gabriela Oberda | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Gabriela Oberda
WYMIAR
6,42 MB
NAZWA PLIKU
Angielski tylko dla pań. Pakiet multimedialny.pdf
ISBN
6588722347439

OPIS

"Angielski tylko dla Pań" to wyjątkowy pakiet mobilny i multimedialny (3xCD, eBook, Audiobook) zawierający wszystko, czego potrzeba do samodzielnej nauki języka. To także unikalny sposób na naukę języka angielskiego zarówno dla początkujących, wiecznie początkujących, średnio zaawansowanych, jak i dla tych, co już nie raz zaczynały. Zapraszamy na angielskie konwersacje!Książka: - praktyczne tematy i żywe dialogi - współczesne dialogi i słownictwo z tłumaczeniami - przejrzyste objaśnienia gramatyki - staranna szata graficzna z ilustracjami3×CD: - audio CD z nagraniami wszystkich dialogów - CD MP3 i PDF do nauki w domu, w pracy, w podróży, kiedy tylko chcesz - prezent: audio CD z rozmówkami polsko-angielskimieBook i Audiobook: - pliki PDF i MP3 na płytach gratis - korzystaj z kursu języka angielskiego mobilnie, bez dodatkowych opłat - na tablety, laptopy, smartfony.Kurs obejmuje poziomy A2, B1 i przygotowuje do B2 według klasyfikacji ESOKJ Rady Europy.

Książka Angielski tylko dla Pań Pakiet multimedialny liczy 208 stron. Jej wymiary to 135x190. `Angielski tylko dla Pań` to wyjątkowy pakiet mobilny i multimedialny (3xCD, eBook, Audiobook) zawierający wszystko, czego potrzeba do samodzielnej nauki języka.

To także unikalny sposób na naukę języka angielskiego zarówno dla początkujących, wiecznie początkujących, średnio zaawansowanych, jak i dla tych, co już nie raz zaczynały. Sprawdź niskie ceny i kup Angielski tylko dla Pań Pakiet multimedialny w księgarni internetowej tantis.pl ⭐ Szybka wysyłka! "Angielski tylko dla Pań" to wyjątkowy pakiet mobilny i multimedialny (3xCD, eBook, Audiobook) zawierający wszystko, czego potrzeba do samodzielnej nauki języka. To także unikalnysposób na naukę języka angielskiego zarówno dla początkujących, wiecznie początkujących, średnio zaawansowanych, jak i dla tych, co już nie raz zaczynały. Angielski tylko dla Pań to wyjątkowy pakiet mobilny i multimedialny (3xCD, eBook, Audiobook) zawierający wszystko, czego potrzeba do samodzielnej nauki języka.

POWIĄZANE KSIĄŻKI