[OUTLET] Sztuka kolorowania 2

[OUTLET] Sztuka kolorowania 2 - Jo Joof (ilustr.) | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Jo Joof (ilustr.)
WYMIAR
6,60 MB
NAZWA PLIKU
[OUTLET] Sztuka kolorowania 2.pdf
ISBN
6718775655111

OPIS

Towar z kategorii OUTLET.Tytuł może zawierać następujące uszkodzenia:- uszkodzoną, porysowaną, pogiętą okładkę,- zagięcia, zżółknięcia stron,- brakujące dodatki (np. płyty, art. papiernicze, naklejki) itp.- brakujące baterie, popsute elementy dźwiękowe.Towar z tej kategorii nie podlega wymianie na towar pełnowartościowy.Ilość egz. ograniczona. 32 kartki z przepięknymi wzorami i obrazami zapewnią relaks i rozbudzą kreatywność – daj się ponieść fantazji i pozbądź się stresów!

32 kartki z przepięknymi wzorami i obrazami zapewnią relaks i rozbudzą kreatywność - daj się ponieść fantazji i pozbądź się stresów! Sztuka Dawna Art Outlet. Sztuka Dawna.

Tytuł ... Ta książka do kolorowania została stworzona z myślą o dorosłych. 32 kartki z przepięknymi wzorami i obrazami zapewnią relaks i rozbudzą kreatywność - daj się ponieść fantazji i pozbądź się stresów!... Napisz recenzję o produkcie: Sztuka kolorowania 2 Twoja ocena.

POWIĄZANE KSIĄŻKI