[OUTLET] Sztuka kolorowania 2

[OUTLET] Sztuka kolorowania 2 - Jo Joof (ilustr.) | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Jo Joof (ilustr.)
WYMIAR
7,93 MB
NAZWA PLIKU
[OUTLET] Sztuka kolorowania 2.pdf
ISBN
1773374340500

OPIS

Towar z kategorii OUTLET.Tytuł może zawierać następujące uszkodzenia:- uszkodzoną, porysowaną, pogiętą okładkę,- zagięcia, zżółknięcia stron,- brakujące dodatki (np. płyty, art. papiernicze, naklejki) itp.- brakujące baterie, popsute elementy dźwiękowe.Towar z tej kategorii nie podlega wymianie na towar pełnowartościowy.Ilość egz. ograniczona. 32 kartki z przepięknymi wzorami i obrazami zapewnią relaks i rozbudzą kreatywność – daj się ponieść fantazji i pozbądź się stresów!

Zamów dostawę do dowolnego salonu i zapłać przy odbiorze! Outlet Skladnicaksiegarska.pl to wyprzedaże tanich książek, gier planszowych, zabawek, agd, artykułów szkolnych i papierniczych. Arcydzieła do kolorowania Zeszyt 1-2 - Outlet. Kolorowanki i interaktywne zeszyty do ćwiczeń cieszą się obecnie ogromnym zainteresowaniem, nie tylko wśród dzieci.

Sprawdź ofertę wyprzedaży 2021. Darmowa dostawa od 100 zł oficjalny dystrybutor marek Koloruje cały świat.

POWIĄZANE KSIĄŻKI