[OUTLET] Przy rodzinnym stole

[OUTLET] Przy rodzinnym stole - praca zbiorowa | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
praca zbiorowa
WYMIAR
10,65 MB
NAZWA PLIKU
[OUTLET] Przy rodzinnym stole.pdf
ISBN
6502572926720

OPIS

Towar z kategorii OUTLET.Tytuł może zawierać następujące uszkodzenia:- uszkodzoną, porysowaną, pogiętą okładkę,- zagięcia, zżółknięcia stron,- brakujące dodatki (np. płyty, art. papiernicze, naklejki) itp.- brakujące baterie, popsute elementy dźwiękowe.Towar z tej kategorii nie podlega wymianie na towar pełnowartościowy.Ilość egz. ograniczona. Książka ta jest dla tych wszystkich, którzy są przekonani, że domowe jedzenie smakuje najlepiej. Lubimy nieśpieszne chwile i smaczne posiłki w domu rodzinnym.Nasze pyszne propozycje obejmują całodzienne menu – od śniadania do kolacji. Nie zapomnieliśmy także o słodkich wypiekach i deserach, którymi możesz rozpieszczać najbliższych. Ponadto znajdziesz tu dania na Boże Narodzenie i Wielkanoc.Wszak w naszej tradycji święta to czas, kiedy przy suto zastawionym stole spotyka się cała rodzina.

Kottler, Jon Carlson. Książka Mumia przy rodzinnym stole liczy 362 stron.

Jakaś poetka napisze po rodzinnym zjeździe wiersz. A gdy popatrzy przez okno, zobaczy, jak grupka dzieci (może ubranych w kosmiczne skafandry) w niedozwolonym miejscu przebiega rondo rakiet kosmicznych… Perfekcyjną Panią domu nie jestem, ale przyjmowanie gości jest dla mnie ważnym wydarzeniem.

POWIĄZANE KSIĄŻKI