[OUTLET] Pamiętnik księżniczki

[OUTLET] Pamiętnik księżniczki - Maryvonne Rippert | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Maryvonne Rippert
WYMIAR
6,6 MB
NAZWA PLIKU
[OUTLET] Pamiętnik księżniczki.pdf
ISBN
7414689863639

OPIS

Towar z kategorii OUTLET.Tytuł może zawierać następujące uszkodzenia:- uszkodzoną, porysowaną, pogiętą okładkę,- zagięcia, zżółknięcia stron,- brakujące dodatki (np. płyty, art. papiernicze, naklejki) itp.- brakujące baterie, popsute elementy dźwiękowe.Towar z tej kategorii nie podlega wymianie na towar pełnowartościowy.Ilość egz. ograniczona. Co to znaczy być idealną księżniczką?Czy łatwo zdobyć ten tytuł, gdy mieszka się w Majlandii i ma dwie nieznośne siostry?Czy istnieje przepis na słynne ciasto Oślej Skórki?Jak przygotować eliksir odstraszający wilkołaki i czy ta mikstura może się do czegoś przydać?W moim pamiętniku piszę o wszystkim, a gdy do niego zajrzysz, dowiesz się znacznie więcej…Księżniczka Henrietta

Kiedy Carrie Fisher po latach odnalazła swój pamiętnik prowadzony podczas kręcenia pierwszych "Gwiezdnych wojen" sama była zaskoczona tym, co tam znalazła. Pamiętnik księżniczki na Allegro.pl - Zróżnicowany zbiór ofert, najlepsze ceny i promocje. Wejdź i znajdź to, czego szukasz! Pamiętnik Księżniczki ceny ofert już od 6,00 zł.

Film sam w sobie bardzo fajny, ale jakość i dźwięk jest tragiczna a do tego poucinali trochę górę. Cykl: Pamiętnik księżniczki (tom 7.75) Średnia ocen: 6,1 / 10 1619 ocen . Czytelnicy: 3295 Opinie: 31 + Dodaj na półkę Kup książkę.

POWIĄZANE KSIĄŻKI