[OUTLET] Kopciuszek. Drogocenne baśnie

[OUTLET] Kopciuszek. Drogocenne baśnie - Valeria Docampo (ilustr.) | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Valeria Docampo (ilustr.)
WYMIAR
7,8 MB
NAZWA PLIKU
[OUTLET] Kopciuszek. Drogocenne baśnie.pdf
ISBN
5224186939882

OPIS

Towar z kategorii OUTLET.Tytuł może zawierać następujące uszkodzenia:- uszkodzoną, porysowaną, pogiętą okładkę,- zagięcia, zżółknięcia stron,- brakujące dodatki (np. płyty, art. papiernicze, naklejki) itp.- brakujące baterie, popsute elementy dźwiękowe.Towar z tej kategorii nie podlega wymianie na towar pełnowartościowy.Ilość egz. ograniczona. Niezapomniana, romantyczna baśń o Kopciuszku – w nowej odsłonie! Towarzyszą jej niezwykłe ilustracje Valerii Docampo. Dzięki nim bez trudu wkroczycie do pełnego magii świata, a do tego poznacie sekrety warsztatu artystki…

Sprawia, że magia najbardziej znanych baśni udziela się najmłodszym dzieciom. W tej samej serii: Kot w butach, Królewna Śnieżka, Pinokio, Trzy świnki, Jaś i Małgosia, Czerwony Kapturek. Kopciuszek Drogocenne baśnie Deiana Valentina, Fontana Mattia.

Kopciuszek (Bogusław Michalec). ⇨ Zobacz i zamów z dostawą już od 6,99 zł Promocje nawet do -50%, kliknij i sprawdź > Kopciuszek Drogocenne baśnie - Outlet.

POWIĄZANE KSIĄŻKI