Gretel i ciemność

Gretel i ciemność - Eliza Granville | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Eliza Granville
WYMIAR
5,31 MB
NAZWA PLIKU
Gretel i ciemność.pdf
ISBN
6212216582182

OPIS

Mała, niewinna dziewczynka w nazistowskich Niemczech, poważany psychoanalityk w Wiedniu końca XIX wieku i tajemnica, która połączy ich losy na zawsze.WIEDEŃ, 1899 rokSłynny psychoanalityk Josef Breuer spotyka najdziwniejszą ze swoich pacjentek. Znaleziona nieopodal szpitala dla psychicznie chorych, chuda, z ogoloną głową, twierdzi, że nie ma imienia ani uczuć - że w ogóle nie jest człowiekiem. Breuer postanawia zgłębić przyczyny jej stanu.NAZISTOWSKIE NIEMCY, WIELE LAT PÓŹNIEJMała zagubiona Krysta całymi dniami bawi się sama. Jej mama zmarła. Jej ojciec pracuje w lecznicy z "ludźmi-zwierzętami". Dziewczynka, zatopiona w historiach o Hanselu i Gretel, Fleciście i innych baśniowych postaciach, nie dostrzega niebezpieczeństwa, jakie czai się wokoło. A kiedy wszystko się zmienia i świat wokół niej staje się straszniejszy od jakiejkolwiek opowieści, odkrywa, że wyobraźnia ma większą moc, niż kiedykolwiek podejrzewała...Te dwa światy staną się częściami jednej znacznie większej opowieści, która wnika w najciemniejsze, najbardziej wstydliwe miejsca historii XX wieku i ukazuje - w oszałamiającym finałowym zwrocie akcji - drogę prowadzącą z powrotem ku światłu. 

Zobacz inne Literatura dla dzieci i młodzieży, najtańsze i najlepsze oferty, opinie.. Kup teraz. Cena 26,49 zł.

WIEDEŃ, 1899 rok Słynny psychoanalityk Josef Breuer spotyka najdziwniejszą ze swoich pacjentek. Znaleziona nieopodal szpitala dla psychicznie chorych, chuda, z ogoloną głową, twierdzi, że nie ma imienia ani uczuć - że w ogóle ... Informacje o GRETEL I CIEMNOŚĆ, GRANVILLE ELIZA - 8897685978 w archiwum Allegro.

POWIĄZANE KSIĄŻKI