Fantomas. Zakochany książę

Fantomas. Zakochany książę - Marcel Allain | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Marcel Allain
WYMIAR
7,61 MB
NAZWA PLIKU
Fantomas. Zakochany książę.pdf
ISBN
2694126512177

OPIS

Nieuchwytny Fantomas jest Mistrzem Grozy, Katem, Geniuszem Zła. Popełnia największe zbrodnie: w eleganckim sklepie pojawiają się flakony wypełnione zamiast perfumami kwasem siarkowym, na wycieczkowcu zaczynają grasować zarażone dżumą szczury, jedną ze swoich ofiar przymusza do popełnienia samobójstwa za pomocą gilotyny, następcę tronu pewnego państewka więzi w podziemiach Paryża, nielojalny wspólnik ginie roztrzaskany o ściany ogromnego dzwonu, sam zbrodniarz ginie w katastrofie „Titanica”, po czym … zmartwychwstaje, aby w dalszym ciągu siać terror nie tylko we Francji, także w Ameryce czy południowej Afryce, a nawet w… kosmosie!Jest bezwzględny, nie zna litości, obce mu są wszystkie niemal ludzkie uczucia. Jest mistrzem przebrania, wie wszystko, jest wszędzie – w swym przestępczym rzemiośle nie ma sobie równych, jest absolutnie doskonały.

Nieuchwytny Fantomas jest Mistrzem Grozy, Katem, Geniuszem Zła. Popełnia największe zbrodnie: a to w eleganckim... EBook Fantomas Zakochany książę - mobi, epub / Pierre Souvestre, Marcel Allain , 22,02 zł, Powieść Zakochany książę to jedna z wielu książek z serii o Fantomasie, przestępcy doskonałym.

Nieuchwytny Fantomas jest Mistrzem Grozy, Katem, Geniuszem Zła. Popełnia największe zbrodnie: a to w eleganckim sklepie pojawiają się flakony wypełnione zamiast perfumami kwasem siarkowym, innym razem na wycieczkowcu zaczyn... eBook Fantomas.

POWIĄZANE KSIĄŻKI