[OUTLET] Relaks i kreacja. Kolory mistrzów. Alfabet imion

[OUTLET] Relaks i kreacja. Kolory mistrzów. Alfabet imion - Maciej Sadowski (koncepcja i oprac. graficzne) | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Maciej Sadowski (koncepcja i oprac. graficzne)
WYMIAR
10,67 MB
NAZWA PLIKU
[OUTLET] Relaks i kreacja. Kolory mistrzów. Alfabet imion.pdf
ISBN
7007286722950

OPIS

Towar z kategorii OUTLET.Tytuł może zawierać następujące uszkodzenia:- uszkodzoną, porysowaną, pogiętą okładkę,- zagięcia, zżółknięcia stron,- brakujące dodatki (np. płyty, art. papiernicze, naklejki) itp.- brakujące baterie, popsute elementy dźwiękowe.Towar z tej kategorii nie podlega wymianie na towar pełnowartościowy.Ilość egz. ograniczona. Książka do kolorowania stworzona z myślą o tych wszystkich, którzy kochają malarstwo i grafikę dawnych mistrzów.Jedyny w swoim rodzaju zbiór imion ozdobiony misternymi inicjałami i fantazyjnymi ramkami do kolorowania. Miłośnicy sztuki z radością będą poszukiwali swoich wybranych imion i tworzyli obrazy, kolorując iluminowane inicjały.Relaks, pobudzenie wyobraźni, nieograniczona kreatywność i przeżycia estetyczne – zapewnione!Pokolorowane ryciny można wyciąć i oprawić! I podarować!

Książka „Relaks i kreacja. Kolory mistrzów.

Alfabet imion" - oprawa miękka - Wydawnictwo Olesiejuk. Książka posiada 132 stron i została wydana w 2016 r. Książka Relaks i kreacja Kolory mistrzów Kolory secesji .

POWIĄZANE KSIĄŻKI