[OUTLET] Relaks i kreacja. Kolory mistrzów. Alfabet imion

[OUTLET] Relaks i kreacja. Kolory mistrzów. Alfabet imion - Maciej Sadowski (koncepcja i oprac. graficzne) | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Maciej Sadowski (koncepcja i oprac. graficzne)
WYMIAR
5,31 MB
NAZWA PLIKU
[OUTLET] Relaks i kreacja. Kolory mistrzów. Alfabet imion.pdf
ISBN
3781865619821

OPIS

Towar z kategorii OUTLET.Tytuł może zawierać następujące uszkodzenia:- uszkodzoną, porysowaną, pogiętą okładkę,- zagięcia, zżółknięcia stron,- brakujące dodatki (np. płyty, art. papiernicze, naklejki) itp.- brakujące baterie, popsute elementy dźwiękowe.Towar z tej kategorii nie podlega wymianie na towar pełnowartościowy.Ilość egz. ograniczona. Książka do kolorowania stworzona z myślą o tych wszystkich, którzy kochają malarstwo i grafikę dawnych mistrzów.Jedyny w swoim rodzaju zbiór imion ozdobiony misternymi inicjałami i fantazyjnymi ramkami do kolorowania. Miłośnicy sztuki z radością będą poszukiwali swoich wybranych imion i tworzyli obrazy, kolorując iluminowane inicjały.Relaks, pobudzenie wyobraźni, nieograniczona kreatywność i przeżycia estetyczne – zapewnione!Pokolorowane ryciny można wyciąć i oprawić! I podarować!

Sprawdź i Kup Teraz! Title: Kolory Mistrzów. Relaks i kreacja, Alfabet imion PRACA ZBIOROWA księga PDF epub fb2 Created Date: 1/25/2018 4:46:31 PM Książka Alfabet imion Relaks i kreacja.

Miłośnicy sztuki z radością będą poszukiwali swoich wybranych imion i tworzyli obrazy, kolorując iluminowane inicjały. Relaks, pobudzenie wyobraźni ... Relaks I Kreacja Kolory Mistrzów Alfabet Imion już od 25,71 zł - od 25,71 zł, porównanie cen w 7 sklepach.

POWIĄZANE KSIĄŻKI