[OUTLET] National Geographic Kids. Dziwne, ale prawdziwe! Wielka księga wyobraźni

[OUTLET] National Geographic Kids. Dziwne, ale prawdziwe! Wielka księga wyobraźni - praca zbiorowa | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
praca zbiorowa
WYMIAR
5,63 MB
NAZWA PLIKU
[OUTLET] National Geographic Kids. Dziwne, ale prawdziwe! Wielka księga wyobraźni.pdf
ISBN
5057006000370

OPIS

Towar z kategorii OUTLET.Tytuł może zawierać następujące uszkodzenia:- uszkodzoną, porysowaną, pogiętą okładkę,- zagięcia, zżółknięcia stron,- brakujące dodatki (np. płyty, art. papiernicze, naklejki) itp.- brakujące baterie, popsute elementy dźwiękowe.Towar z tej kategorii nie podlega wymianie na towar pełnowartościowy.Ilość egz. ograniczona. Uwierzysz, że dostarczono kiedyś pizzę na stację kosmiczną? Albo że ktoś wykonał zbroję dla świnki morskiej?Potrenuj mózg i rozerwij się przy jednej z najdziwniejszych książek z zadaniami w historii. Znajdziesz tu mnóstwo innych niewiarygodnych, ale prawdziwych ciekawostek, którym towarzyszą niesamowite wyzwania. Czeka na ciebie rysowanie, kolorowanie i mnóstwo zadań, które w mgnieniu oka rozbudzą twoją wyobraźnię.Będziesz też mógł udekorować swoją genialną twórczość 150 szalonymi naklejkami.Przygotuj się na godziny doskonałej zabawy i odkryj niewiarygodną stronę naszego świata.

Dziwne, ale prawdziwe! Wielka księga wyobraźni autorstwa Opracowanie zbiorowe , dostępna w Sklepie EMPIK.COM w cenie 22,49 zł . Przeczytaj recenzję National Geographic Kids.

⇨ Zobacz i zamów z dostawą już od 5,99 zł Promocje nawet do -50%, kliknij i sprawdź > National Geographic Kids. Dziwne, ale prawdziwe! Wielka księga wyobraźni - Opracowanie zbiorowe - Kup książkę w niskiej cenie na Livro.pl.

POWIĄZANE KSIĄŻKI