[OUTLET] Miejsca, które trzeba zobaczyć zanim bezpowrotnie przepadną

[OUTLET] Miejsca, które trzeba zobaczyć zanim bezpowrotnie przepadną - Jasmina Trifoni | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Jasmina Trifoni
WYMIAR
11,81 MB
NAZWA PLIKU
[OUTLET] Miejsca, które trzeba zobaczyć zanim bezpowrotnie przepadną.pdf
ISBN
2600353069828

OPIS

Towar z kategorii OUTLET.Tytuł może zawierać następujące uszkodzenia:- uszkodzoną, porysowaną, pogiętą okładkę,- zagięcia, zżółknięcia stron,- brakujące dodatki (np. płyty, art. papiernicze, naklejki) itp.- brakujące baterie, popsute elementy dźwiękowe.Towar z tej kategorii nie podlega wymianie na towar pełnowartościowy.Ilość egz. ograniczona. Ta bogato ilustrowana książka przedstawia cuda świata w zagrożeniu: są wśród nich skarby kultury, od stanowisk archeologicznych w afgańskiej dolinie Bamian, po wspaniałości Syrii. Istnieją też skarby naturalne, jak parki narodowe w Demokratycznej Republice Konga: ich ekosystemom zagraża wojna domowa i ekstremalne kłusownictwo. Znajdziemy tu także starożytne pomniki w Kotlinie Katmandu, poważnie uszkodzone w wyniku silnego trzęsienia ziemi, jakie nawiedziło Nepal w 2015 roku oraz fiordy w Grenlandii, dotknięte przez globalne zmiany klimatyczne. Nasza publikacja poświęcona jest cudom, które mogą zniknąć z powierzchni Ziemi z przyczyn naturalnych lub zpowodu działalności człowieka.Fotografie pokazują alarmującą sytuację teraźniejszą, lecz autorzy książki wyrażają nadzieję na przyszłość, wzywając do podjęcia działań na rzecz ochrony naszego najcenniejszego skarbu: naturalnego środowiska, w którym żyjemy oraz kulturowego dziedzictwa przeszłości.

Podstawy analiz wielokryterialnych w systemach informacji geograficznej. Miejsca, które trzeba zobaczyć zanim bezpowrotnie przepadną Album już od 40,33 zł - od 40,33 zł, porównanie cen w 25 sklepach. Zobacz inne Albumy, najtańsze i najlepsze oferty, opinie.. Miejsca, które trzeba zobaczyć zanim bezpowrotnie przepadną Jasmina Trifoni Ta bogato ilustrowana książka przedstawia cuda świata w zagrożeniu: są wśród nich skarby kultury, od stanowisk archeologicznych w afgańskiej dolinie Bamian, po wspaniałości Syrii. Miejsca, które trzeba zobaczyć zanim bezpowrotnie przepadną; Miejsca, które trzeba zobaczyć zanim bezpowrotnie przepadną .

które trzeba zobaczyć zanim bezpowrotnie przepadną . ...

POWIĄZANE KSIĄŻKI