[OUTLET] Kuchnia pełna afrodyzjaków

[OUTLET] Kuchnia pełna afrodyzjaków - praca zbiorowa | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
praca zbiorowa
WYMIAR
12,24 MB
NAZWA PLIKU
[OUTLET] Kuchnia pełna afrodyzjaków.pdf
ISBN
8159307472999

OPIS

Towar z kategorii OUTLET.Tytuł może zawierać następujące uszkodzenia:- uszkodzoną, porysowaną, pogiętą okładkę,- zagięcia, zżółknięcia stron,- brakujące dodatki (np. płyty, art. papiernicze, naklejki) itp.- brakujące baterie, popsute elementy dźwiękowe.Towar z tej kategorii nie podlega wymianie na towar pełnowartościowy.Ilość egz. ograniczona. Co przyrządzić, by zdobyć serce ukochanej osoby?Jak rozpalić pożądanie za pomocą smakowitych potraw? „Kuchnia pełna afrodyzjaków” to książka kulinarna, która zawiera odpowiedzi na te pytania. Sprawdź, jak działają na zmysły dania ze szparagów albo owoców morza, poznaj czarodziejską moc truskawek, czekolady i innych znanych afrodyzjaków, przygotowując potrawy z naszych przepisów. Miniporady zamieszczone obok nich dostarczą zaś bezcennych wskazówek, jakie składniki i zapachy najskuteczniej pobudzają i zwiększają libido, jak zadbać o oprawę romantycznej kolacji i jaki trunek podać do danej potrawy.Przez żołądek do serca? To nie wyświechtany slogan, lecz prawdziwa sztuka!

Miniporady zamieszczone obok nich dostarczą zaś ... Kuchnia pełna afrodyzjaków. Szparagi Praca zbiorowa Akcesoria do kuchni już od 17,50 zł - od 17,50 zł, porównanie cen w 1 sklepach.

Szybka i bezpieczna dostawa. Promocje nawet do -35%.

POWIĄZANE KSIĄŻKI