[OUTLET] Kopciuszek

[OUTLET] Kopciuszek - Khoa Le | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Khoa Le
WYMIAR
6,24 MB
NAZWA PLIKU
[OUTLET] Kopciuszek.pdf
ISBN
4543054003350

OPIS

Towar z kategorii OUTLET.Tytuł może zawierać następujące uszkodzenia:- uszkodzoną, porysowaną, pogiętą okładkę,- zagięcia, zżółknięcia stron,- brakujące dodatki (np. płyty, art. papiernicze, naklejki) itp.- brakujące baterie, popsute elementy dźwiękowe.Towar z tej kategorii nie podlega wymianie na towar pełnowartościowy.Ilość egz. ograniczona. To adaptacja klasycznej baśni o Kopciuszku według Charles’a Perraulta. Towarzyszą jej niezwykłe ilustracje Khoa Le, jest zarówno autorką wszystkich tekstów, jak i ilustracji.Pewnej dziewczynce zmarła mama. Jej tata ożenił się z wdową, której dwie córki nazwały dziewczynkę Kopciuszkiem, ponieważ była gorzej od nich ubrana… ale to dopiero początek opowieści.

Dopiero na początku XIX wieku rozpoczął ekspansję na tereny nizinne. Obecnie jest to ptak siedlisk zurbanizowanych, który bardzo chętnie gnieździ się w osiedlach ludzkich, na terenach ... Informacje o LEGO DISNEY Przejażdżka karetą Kopciuszka OUTLET - 8931387236 w archiwum Allegro.

Staranne malowane ilustracje są dodatkową atrakcją książki. Kopciuszek. Magiczne Esy-Floresy .

POWIĄZANE KSIĄŻKI