Obrazkowe zgadywanki Zwierzęta

Obrazkowe zgadywanki Zwierzęta - Tiago Americo (ilustr.) | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Tiago Americo (ilustr.)
WYMIAR
12,64 MB
NAZWA PLIKU
Obrazkowe zgadywanki Zwierzęta.pdf
ISBN
3390495160709

OPIS

Ta książka z ponad 150 uroczymi ilustracjami wprowadzi malucha w niezwykły świat zwierząt.Dzięki obrazkowym zadaniom dziecko nie tylko wzbogaci swoje słownictwo, lecz także zdobędzie mnóstwo ciekawych informacji. Pozna zwierzątka domowe i morskie, ale i te, które może zobaczyć w ogrodzie, w gospodarstwie lub na spacerze w lesie, a na kolejnych stronach dowie się, kto mieszka na sawannie i w krainie lodu.

Książki i inne produkty w niskich cenach w księgarni internetowej czytam.pl. Obrazkowe Zgadywanki Zwierzęta Wydawnictwo Olesiejuk. Ta książka z ponad 150 uroczymi ilustracjami wprowadzi malucha w niezwykły świat zwierząt. Wyszukiwanki Obrazkowe zgadywanki Zwierzęta - opis produktu: Książeczka jest ciekawą formą rozrywki dla małych odkrywców, a przy okazji ćwiczy ich spostrzegawczość, pamięć wzrokową, koncentrację uwagi i cierpliwość.

Pozna ... Obrazkowe zgadywanki Zwierzęta. Autor: Tiago Americo (ilustr.) Wymiary: 25.5x33.5.

POWIĄZANE KSIĄŻKI