Inżynieria systemów i analiza systemowa w zarządzaniu

Inżynieria systemów i analiza systemowa w zarządzaniu - Ewa Kowalska-Napora | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Ewa Kowalska-Napora
WYMIAR
9,57 MB
NAZWA PLIKU
Inżynieria systemów i analiza systemowa w zarządzaniu.pdf
ISBN
6762667722355

OPIS

Właściwa ekonomia, respektująca porządek moralny i bytowy, jest zbawieniem narodów i filozofią tworzenia, a jej rozwiązania dotyczą czasoprzestrzeni i respektu przed przemijaniem. Tym samym wybór decyzji opiera się na rozróżnieniu pomiędzy skutecznością, sprawnością, elastycznością a efektywnością, gdzie w mianowniku znajdują się etyka i finanse. Gdzie zatem znajduje się miejsce na właściwe działanie? Logistyka to dziedzina wiedzy o racjonalnym, kompleksowym, ekonomicznym oraz masowo-energetyczno-informacyjnym zabezpieczeniu funkcjonowania systemów działania, przy istniejących zasobach, a także zakłóceniach w określonym czasie. Nie można więc odnieść tego pojęcia do „tu i teraz”. Książka ma dać możliwość innego spojrzenia na rzeczywistość oraz usystematyzować zrozumienie jej konstrukcji. Obszar analiz dotyka problematyki identyfikacji kształtu, wymiaru elementów składowych systemu i ich powiązań interpretacyjnych. Książka podzielona jest na pewne partycje problemowe, które mają odpowiedzieć, w jaki sposób i w jakim stopniu tworzę rzeczywistość.Autorka pracy odpowiada na pytanie, czym jest system i myślenie systemowe, czym jest inteligencja i jak można podejmować inteligentne decyzje, i wreszcie – na ile inteligentne decyzje są słuszne.(fragment Wprowadzenia autorki)

Napisz recenzję o produkcie: Inżynieria systemów i analiza systemowa w zarządzaniu Twoja ocena. Ocena ogólna.

Na kierunku są kształceni inżynierowie ... 2 Teoria i inżynieria systemów - wstęp Inżynieria i Analiza Systemów znajdowanie optymalnych rozwiązań w projektowaniu, wytwarzaniu i użytkowaniu systemów w całym cyklu ich życia z uwzględnieniem wielu kryteriów (np. ekonomicznych).

POWIĄZANE KSIĄŻKI