[OUTLET] Weekend w kuchni

[OUTLET] Weekend w kuchni - praca zbiorowa | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
praca zbiorowa
WYMIAR
12,57 MB
NAZWA PLIKU
[OUTLET] Weekend w kuchni.pdf
ISBN
6067208019404

OPIS

Towar z kategorii OUTLET.Tytuł może zawierać następujące uszkodzenia:- uszkodzoną, porysowaną, pogiętą okładkę,- zagięcia, zżółknięcia stron,- brakujące dodatki (np. płyty, art. papiernicze, naklejki) itp.- brakujące baterie, popsute elementy dźwiękowe.Towar z tej kategorii nie podlega wymianie na towar pełnowartościowy.Ilość egz. ograniczona. Weekend to czas, kiedy wreszcie można zwolnić tempo i ze spokojem rozkoszować się urokami życia. Należy do nich niewątpliwie wspólne celebrowanie posiłków.W niniejszej książce znajdziesz mnóstwo pomysłów, jak zamienić weekendowe dni w festiwal kulinarnych przyjemności. Proponujemy fikuśne przekąski, niebanalne zupy, wystrzałowe dania gorące oraz zniewalające wypieki i desery. Nie zapomnieliśmy także o odprężających koktajlach alkoholowych.

Ostatnim, najbardziej funkcjonalnym rozwiązaniem, jest kuchnia z wyspą. Nie dość, że pozwala na ergonomiczne rozplanowanie przygotowywania posiłków, umożliwia równoczesne gotowanie przez kilka osób, to jeszcze wygląda stylowo i nowocześnie. Sklep z płytkami OUTLET Nexterio.pl, Zapraszamy! rabaty do 90% taniej ceny już od 1 zł renomowani producenci ponad 2000 wzorów.

⇨ Zobacz i zamów z dostawą już od 6,99 zł Promocje nawet do -50%, kliknij i sprawdź > Outlet. Kuchnia Sarah.

POWIĄZANE KSIĄŻKI