[OUTLET] Rysunki do odwzorowania. Antystresowe obrazki

[OUTLET] Rysunki do odwzorowania. Antystresowe obrazki - praca zbiorowa | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
praca zbiorowa
WYMIAR
5,75 MB
NAZWA PLIKU
[OUTLET] Rysunki do odwzorowania. Antystresowe obrazki.pdf
ISBN
7315844720176

OPIS

Towar z kategorii OUTLET.Tytuł może zawierać następujące uszkodzenia:- uszkodzoną, porysowaną, pogiętą okładkę,- zagięcia, zżółknięcia stron,- brakujące dodatki (np. płyty, art. papiernicze, naklejki) itp.- brakujące baterie, popsute elementy dźwiękowe.Towar z tej kategorii nie podlega wymianie na towar pełnowartościowy.Ilość egz. ograniczona. Ponad 30 obrazków do odwzorowania i pokolorowania!Antystresowe obrazki do dokończenia i pokolorowania pozwolą ci się zrelaksować. Wybierz inspirujący cię rysunek i odwzoruj go z pomocą siatki. Niezależnie od tego, czy powstanie obrazek według wzoru, czy będzie to twój autorski projekt, pokoloruj go z fantazją: możesz wykorzystać kredki, flamastry lub pastele.Przed tobą niezwykła przygoda: kreacja i relaks!

Ponad 30 obrazków do odwzorowania i pokolorowania! Antystresowe obrazki do dokończenia i pokolorowania pozwolą ci się zrelaksować. Wybierz inspirujący cię rysunek i odwzoruj go z pomocą siatki. Antystresowe obrazki do dokończenia i pokolorowania pozwolą ci się zrelaksować.

Niezależnie od tego czy powstanie obrazek według wzoru czy będzie to twój ... Rysunki do odwzorowania Antystresowe obrazki Olesiejuk Rysunki do odwzorowania Antystresowe obrazki. Oprawa miękka: ISBN: 978-83-274-3930-7: EAN: 9788327439307: Liczba stron: 64: Format: 210x210mm: Cena katalogowa: 19,99 zł: Tweetnij ... Rysunki do odwzorowania Antystresowe obrazki, , 18 zł.

POWIĄZANE KSIĄŻKI