[OUTLET] Rysunki do odwzorowania. Antystresowe obrazki

[OUTLET] Rysunki do odwzorowania. Antystresowe obrazki - praca zbiorowa | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
praca zbiorowa
WYMIAR
7,62 MB
NAZWA PLIKU
[OUTLET] Rysunki do odwzorowania. Antystresowe obrazki.pdf
ISBN
2969364835015

OPIS

Towar z kategorii OUTLET.Tytuł może zawierać następujące uszkodzenia:- uszkodzoną, porysowaną, pogiętą okładkę,- zagięcia, zżółknięcia stron,- brakujące dodatki (np. płyty, art. papiernicze, naklejki) itp.- brakujące baterie, popsute elementy dźwiękowe.Towar z tej kategorii nie podlega wymianie na towar pełnowartościowy.Ilość egz. ograniczona. Ponad 30 obrazków do odwzorowania i pokolorowania!Antystresowe obrazki do dokończenia i pokolorowania pozwolą ci się zrelaksować. Wybierz inspirujący cię rysunek i odwzoruj go z pomocą siatki. Niezależnie od tego, czy powstanie obrazek według wzoru, czy będzie to twój autorski projekt, pokoloruj go z fantazją: możesz wykorzystać kredki, flamastry lub pastele.Przed tobą niezwykła przygoda: kreacja i relaks!

Dodane z telefonu o 12:05, 14 lutego 2021 ... Rysunki do odwzorowania, kolorowanki dla dorosłych 15 zł ... Opis: Rysunki do odwzorowania Antystresowe obrazki .

Wybierz inspirujący cię rysunek i odwzoruj go z pomocą siatki. Niezależnie od tego, czy powstanie obrazek według wzoru, czy będzie to twój autorski projekt, pokoloruj go z fantazją: możesz wykorzystać kredki, flamastry lub pastele.

POWIĄZANE KSIĄŻKI