Ole Zmruż-oczko

Ole Zmruż-oczko - Ana Grigorjew (ilustr.) | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Ana Grigorjew (ilustr.)
WYMIAR
10,9 MB
NAZWA PLIKU
Ole Zmruż-oczko.pdf
ISBN
5849471657824

OPIS

Poznajcie pewnego małego chłopca, do którego wieczorem przychodzi Ole Zmruż-oczko, by opowiadać niezwykłe historie… Ta pięknie ilustrowana przez Anę Grigorjev książka jest ucztą dla dziecięcej wyobraźni!

Andersena „Ole Zmruż-oczko", osadzona jest w przestrzeni snów i dziecięcych fantazji, a zarazem zwykłej, rodzinnej codzienności. To ciepła i zabawna opowieść o lękach czy nieposkromionej dziecięcej wyobraźni. Ole Zmruż - oczko i inne baśnie - opis produktu: Ze wstępu: `Dawno, bardzo dawno temu, kiedy byłam jeszcze mała, odwiedzali mnie bajeczni goście.

z o.o.. Książki i inne produkty w niskich cenach w księgarni internetowej czytam.pl. Jeżeli chcesz zareklamować produkt, możesz to zrobić: - pisząc na adres email: [email protected] lub; - korzystając z formularza kontaktowego dostępnego w treści Oferty, bd Kim był OLE ZMRUŻ OCZKO: postać z baśni H.Ch.

POWIĄZANE KSIĄŻKI