Montessori Obrazkowa księga przyrody

Montessori Obrazkowa księga przyrody - praca zbiorowa | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
praca zbiorowa
WYMIAR
10,62 MB
NAZWA PLIKU
Montessori Obrazkowa księga przyrody.pdf
ISBN
6964434989628

OPIS

Dzięki tej książce twoje dziecko pozna mnóstwo gatunków zwierząt i roślin. Przyjrzy im się w kolejnych porach roku, a także w różnych środowiskach naturalnych. Wszystkie ilustracje opatrzone są podpisami, które wzbogacą słownictwo malucha. Będzie potrafił, jak przystało na prawdziwego obserwatora i badacza, rozpoznawać gatunki podczas spaceru w lesie czy na łące. Podwójne strony tematyczne ułatwią nazywanie zwierząt, roślin, owoców, warzyw i nie tylko. Zielniki proponowane dla każdej pory roku pomogą zainteresować twoje dziecko światem roślin, łącząc zabawę z nauką odpowiedzialności.

Obrazkowa księga przyrody - opis produktu: Dzięki tej książce twoje dziecko pozna mnóstwo gatunków zwierząt i roślin. Przyjrzy im się w kolejnych porach roku, a także w różnych środowiskach naturalnych.

Obrazkowa księga przyrody w kategorii dla najmłodszych / KSIĄŻKI. Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

POWIĄZANE KSIĄŻKI