Jan Paweł II. Kronika życia i pontyfikatu

Jan Paweł II. Kronika życia i pontyfikatu - Andrzej Nowak | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Andrzej Nowak
WYMIAR
4,62 MB
NAZWA PLIKU
Jan Paweł II. Kronika życia i pontyfikatu.pdf
ISBN
5397346987753

OPIS

Dzieciństwo, młodość, posługa kapłańska i pontyfikat Jana Pawła II przypadły na lata burzliwe w historii świata i Polski.Kronika życia i pontyfikatu Karola Wojtyły, czas od 18 maja 1920 roku do 2 kwietnia 2005 roku, to ujęta w datach, opisana i zilustrowana blisko 600 fotografiami historia Jego działalności duszpasterskiej, twórczej – jako wybitnego intelektualisty – i politycznej, gdy przewodził Kościołowi krakowskiemu i potem powszechnemu.

Piotra. Kim był dla współczesnego świata przekonujemy się lepiej, kiedy Go zabrakło.

Kronika życia i pontyfikatu Karola Wojtyły, czas od 18 maja 1920 roku do 2 kwietnia 2005 roku, to ujęta w datach, opisana i zilustrowana blisko 600 fotografiami historia Jego działalności duszpasterskiej, twórczej - jako wybitnego intelektualisty - i ... Jan Paweł II Kronika życia i pontyfikatu (Andrzej Nowak). ⇨ Zobacz i zamów z dostawą już od 6,99 zł Promocje nawet do -50%, kliknij i sprawdź > Dzieciństwo, młodość, posługa kapłańska i pontyfikat Jana Pawła II przypadły na lata burzliwe w historii świata i Polski.

POWIĄZANE KSIĄŻKI