Jan Paweł II. Kronika życia i pontyfikatu

Jan Paweł II. Kronika życia i pontyfikatu - Andrzej Nowak | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Andrzej Nowak
WYMIAR
6,40 MB
NAZWA PLIKU
Jan Paweł II. Kronika życia i pontyfikatu.pdf
ISBN
5469366798870

OPIS

Dzieciństwo, młodość, posługa kapłańska i pontyfikat Jana Pawła II przypadły na lata burzliwe w historii świata i Polski.Kronika życia i pontyfikatu Karola Wojtyły, czas od 18 maja 1920 roku do 2 kwietnia 2005 roku, to ujęta w datach, opisana i zilustrowana blisko 600 fotografiami historia Jego działalności duszpasterskiej, twórczej – jako wybitnego intelektualisty – i politycznej, gdy przewodził Kościołowi krakowskiemu i potem powszechnemu.

Kronika życia i pontyfikatu Karola Wojtyły, czas od 18 maja 1920 roku do 2 kwietnia 2005 roku, to ujęta w datach, opisana i zilustrowana blisko 600 fotografiami historia Jego działalności duszpasterskiej, twórczej jako wybitnego intelektualisty i politycznej ... Dzieciństwo młodość posługa kapłańska i pontyfikat Jana Pawła II przypadły na lata burzliwe w historii świata i Polski. Kronika życia i pontyfikatu Karola Wojtyły czas od 18 maja 1920 roku do 2 kwietnia 2005 roku to ujęta w datach historia Jego działalności duszpasterskiej twórczej - jako wybitnego intelektualisty - i politycznej gdy przewodził Kościołowi krakowskiemu i ... Dzieciństwo, młodość, posługa kapłańska i pontyfikat Jana Pawła II przypadły na lata burzliwe w historii świata i Polski.

Stan: nowy. Allegro.pl - Radość zakupów i bezpieczeństwo dzięki Programowi Ochrony Kupujących! Dzieciństwo, młodość, posługa kapłańska i pontyfikat Jana Pawła II przypadły na lata burzliwe w historii świata i Polski.

POWIĄZANE KSIĄŻKI