Bądź kozakiem i dbaj o siebie

Bądź kozakiem i dbaj o siebie - Damian Bąbol | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Damian Bąbol
WYMIAR
11,59 MB
NAZWA PLIKU
Bądź kozakiem i dbaj o siebie.pdf
ISBN
8605340942814

OPIS

Możemy narzekać na pogodę i strzykanie w kościach. Ale możemy również wziąć się za siebie i czerpać z życia jak najwięcej. Ja wybieram drugą opcję. Owszem, nie jestem już pierwszej młodości, też mnie bolą stawy, czasem coś strzyknie w krzyżu. Mimo to jestem szczęśliwym człowiekiem. To dzięki regularnym ćwiczeniom, po których czuję się świetnie i rozpiera mnie energia. Wy także spróbujcie i poćwiczcie ze mną. Szybko się przekonacie, że takie codzienne czynności jak wstawanie z fotela, prasowanie, odkurzanie czy wyjście na zakupy będą czystą przyjemnością. Do zdrowia - gotowi - start!Władysław KozakiewiczDamian BąbolWielbiciel sportu, zwłaszcza biegania. Redaktor serwisu PolskaBiega.pl, współpracownik Radia Złote Przeboje. Wcześniej pracował jako dziennikarz sportowy w redakcji "Gazety Wyborczej" w Łodzi i portalu Sport.pl. Jest autorem wielu reportaży."Bądź kozakiem i dbaj o siebie" to jego debiut książkowy.Władysław KozakiewiczLegenda polskiego sportu, jeden z najlepszych tyczkarzy świata, trener i menedżer.W 1973 r. po raz pierwszy został mistrzem i rekordzistą Polski. W trakcie kariery był ośmiokrotnym rekordzistą kraju, siedmiokrotnym mistrzem Polski, dwukrotnym rekordzistą świata. Mistrz olimpijski z Moskwy w 1980 r., gdzie pobił rekord świata. W 1985 r. wyjechał do Niemiec. Tam prowadzi z żoną Anną Kozakiewicz klinikę rehabilitacyjną.

Ale możemy również wziąć się za siebie i czerpać z życia jak najwięcej. Ja wybieram drugą opcję.

Nie musimy obawiać się, że zaproponowane ćwiczenia okażą się niewykonalne, a marzenie o poprawie kondycji pojawi się równie szybko jak zniknie. Książka Bądź kozakiem i dbaj o siebie Ćwiczenia Władka Kozakiewicza dzięki którym zachowasz zdrowie i dobrą formę / Władysław Kozakiewicz, Damian Bąbol, Agora, 39,10 zł, okładka miękka, Sto tysięcy Bądź kozakiem i dbaj o siebie. Możemy narzekać na pogodę i strzykanie w kościach.

POWIĄZANE KSIĄŻKI