Po drugiej stronie kartki

Po drugiej stronie kartki - Jodi Picoult | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Jodi Picoult
WYMIAR
9,17 MB
NAZWA PLIKU
Po drugiej stronie kartki.pdf
ISBN
9304510912312

OPIS

Druga część opowieści o księciu Oliverze, który bardzo pragnął żyć w prawdziwym świecie. Za sprawą Delilah udaje mu się w końcu wydostać spomiędzy okładek. Pomimo pewnych mniej lub bardziej zabawnych komplikacji Oliver szybko odnajduje się w szkolnej rzeczywistości i z fascynacją poznaje nowy świat. Potem jednak książka zaczyna się o niego upominać. Na skutek całego szeregu dziwnych zdarzeń rzeczywistość bohaterów opowieści i licealistów z prawdziwego świata zaczyna się poważnie komplikować. A potem daje o sobie znać tak zwane prawdziwe życie. Na szczęście okazuje się, że bajka kryje w sobie naprawdę niezwykłą moc... Jodi Picoult jest autorką dwudziestu trzech powieści, między innymi bestsellerowych: "Już czas", "To, co zostało", "Pół życia", "Tam gdzie ty", "W naszym domu", "Krucha jak lód", "Przemiana", "Dziewiętnaście minut", "Bez mojej zgody". Mieszka w New Hampshire wraz z mężem i trójką dzieci. Więcej informacji można znaleźć na stronie jodipicoult.com. Samantha van Leer studiuje w Vassar College. Główny przedmiot jej studiów stanowi psychologia, poza tym uzupełnia jednak wiedzę o zagadnienia związane z rozwojem człowieka.Jodi i Samantha, matka i córka, wspólnie napisały książkę "Z innej bajki", której kontynuacją jest niniejsza powieść. Mają cztery psy: Alvina, Harveya, Dudleya i Olivera. Książę z powieści dostał imię właśnie po tym ostatnim.

Za sprawą Delilah udaje mu się w końcu wydostać spomiędzy okładek. Pomimo pewnych mniej lub bardziej zabawnych komplikacji Oliver szybko odnajduje się w szkolnej rzeczywistości i z fascynacją poznaje nowy świat.

Druga część opowieści o księciu Oliverze, który bardzo pragnął żyć w prawdziwym świecie. Za sprawą Delilah udaje mu się w końcu wydostać Po drugiej stronie kartki book.

POWIĄZANE KSIĄŻKI