[OUTLET] W królestwie baśni

[OUTLET] W królestwie baśni - praca zbiorowa | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
praca zbiorowa
WYMIAR
11,35 MB
NAZWA PLIKU
[OUTLET] W królestwie baśni.pdf
ISBN
3658949067329

OPIS

Towar z kategorii OUTLET.Tytuł może zawierać następujące uszkodzenia:- uszkodzoną, porysowaną, pogiętą okładkę,- zagięcia, zżółknięcia stron,- brakujące dodatki (np. płyty, art. papiernicze, naklejki) itp.- brakujące baterie, popsute elementy dźwiękowe.Towar z tej kategorii nie podlega wymianie na towar pełnowartościowy.Ilość egz. ograniczona. Kura znosząca złote jajka, wilk i owieczka, lisica i kura, mleczarka... Bajkowe postaci, których przygody bawią i uczą, zapraszają cię do królestwa baśni.Zbiór prześlicznie ilustrowanych baśni znanych dzieciom od stuleci na całym świecie. Warto tę luksusowo wydaną książkę ofiarować naszym dzieciom, dzięki niejpoznają klasykę, będą mogły obcować z prawdziwą literaturą oraz poznawać wartość pięknych ilustracji.

Wydawnictwo Firma księgarska J&K Olesiejuk. Księgarnia internetowa merlin.pl W KRÓLESTWIE BAŚNI - opis produktu: Bambi, Piękna i Bestia, Kopciuszek, Jaś i Małgosia, Czerwony Kapturek, Pinokio, Kot w Butach, Mała Syrenka, Złotowłosa i Trzy Niedźwiedzie.

Katalog tematyczny -> Dla dzieci -> Baśnie Baśnie ludowe z pogranicza Śląska ułożone tematycznie. Książka podzielona jest na 4 części: 1- W świecie cudów- zawiera osiem utworów 2- O skarbniku, utopcach, diabłach i innych demonach- zawiera szesnaście utworów 3- O zbójnikach i szlachetnych rycerzach- BAŚŃ O LATAJĄCYM RUMAKU OUTLET W kraju księcia Miraża na pozór wszystko toczy się normalnie… Między dworzanami trwa (odwieczna) walka o władzę, damy dworu (jak zazwyczaj) kłócą się i plotkują.

POWIĄZANE KSIĄŻKI