[OUTLET] Najlepsi sportowcy XXI wieku

[OUTLET] Najlepsi sportowcy XXI wieku - praca zbiorowa | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
praca zbiorowa
WYMIAR
7,36 MB
NAZWA PLIKU
[OUTLET] Najlepsi sportowcy XXI wieku.pdf
ISBN
5464509199218

OPIS

Towar z kategorii OUTLET.Tytuł może zawierać następujące uszkodzenia:- uszkodzoną, porysowaną, pogiętą okładkę,- zagięcia, zżółknięcia stron,- brakujące dodatki (np. płyty, art. papiernicze, naklejki) itp.- brakujące baterie, popsute elementy dźwiękowe.Towar z tej kategorii nie podlega wymianie na towar pełnowartościowy.Ilość egz. ograniczona. Sport pasjonuje kibiców na całym świecie, jednoczy, budzi emocje, pociąga. Podziwiamy wytrwałość zawodników, ich pracowitość, odwagę, ale także umiejętność pogodzenia się z porażką. Przedstawiamyw sposób encyklopedyczny sylwetki wspaniałych sportowców, osiągających najwyższe laury w konkurencjach olimpijskich, pucharach i mistrzostwach świata. Wielu z nich to nasi rodacy, którzy przynoszą dumę i radość swoim fanom.

Data zakończenia 2018-02-17 - cena 27,36 zł Sport pasjonuje kibiców na całym świecie, jednoczy, budzi emocje, pociąga. Podziwiamy wytrwałość zawodników, ich pracowitość, odwagę, ale także umiejętność pogodzenia się z porażką.

Przedstawiamy w sposób encyklopedyczny sylwetki wspaniałych sportowców, osiągających najwyższe laury w konkurencjach olimpijskich, pucharach i mistrzostwach świata. Najlepsi sportowcy XXI wieku już od 10,50 zł - od 10,50 zł, porównanie cen w 4 sklepach. Zobacz inne Sport, najtańsze i najlepsze oferty, opinie.. aksiazka.pl to tania księgarnia internetowa z szerokim wyborem literatury, podręczników i zabawek dostępnych w najniższych cenach. Najlepsi sportowcy XXI wieku 2017 .

POWIĄZANE KSIĄŻKI