[OUTLET] Gotowanie we dwoje

[OUTLET] Gotowanie we dwoje - praca zbiorowa | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
praca zbiorowa
WYMIAR
4,45 MB
NAZWA PLIKU
[OUTLET] Gotowanie we dwoje.pdf
ISBN
3416521367970

OPIS

Towar z kategorii OUTLET.Tytuł może zawierać następujące uszkodzenia:- uszkodzoną, porysowaną, pogiętą okładkę,- zagięcia, zżółknięcia stron,- brakujące dodatki (np. płyty, art. papiernicze, naklejki) itp.- brakujące baterie, popsute elementy dźwiękowe.Towar z tej kategorii nie podlega wymianie na towar pełnowartościowy.Ilość egz. ograniczona. Książka „Gotowanie we dwoje” to zaproszenie do wspólnego przyrządzania potraw. Randka w kuchni może być wspaniałym doświadczeniem – nie od dziś wiadomo, że to właśnie tam romantyczne uczucia najszybciej rozkwitają.Proponujemy atrakcyjne, proste przepisy połączone są w pasujące do siebie zestawy, idealne na wieczór we dwoje. Każdy przepis został rozpisany na role – dla niej i dla niego. Dzięki temu przygotowana wspólnymi siłami kolacja będzie oszałamiającym sukcesem – zarówno kulinarnym, jak i miłosnym.

Proponujemy atrakcyjne, proste przepisy połączone są w pasujące do siebie zestawy, idealne na wieczór we dwoje. Opis: Gotowanie we dwoje - praca zbiorowa. Książka „Gotowanie we dwoje" to zaproszenie do wspólnego przyrządzania potraw.

Randka w kuchni może być wspaniałym doświadczeniem nie od dziś wiadomo, że to właśnie tam romantyczne uczucia najszybciej rozkwitają.Proponujemy atrakcyjne, proste przepisy Książka „Gotowanie we dwoje" to zaproszenie do wspólnego przyrządzania potraw. Randka w kuchni może być wspaniałym doświadczeniem - nie od dziś wiadomo, że to właśnie tam romantyczne uczucia najszybciej rozkwitają.Proponujemy atrakcyjne, proste przepisy połączone są w pasujące do siebie zestawy, idealne na wieczór we ... Opis: Gotowanie we dwoje (Uszkodzona okładka) - praca zbiorowa.

POWIĄZANE KSIĄŻKI