[OUTLET] Fisher Price Książeczka z pudełeczka. Małpka i przyjaciele

[OUTLET] Fisher Price Książeczka z pudełeczka. Małpka i przyjaciele - Anna Wiśniewska | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Anna Wiśniewska
WYMIAR
10,78 MB
NAZWA PLIKU
[OUTLET] Fisher Price Książeczka z pudełeczka. Małpka i przyjaciele.pdf
ISBN
4035612775991

OPIS

Towar z kategorii OUTLET.Tytuł może zawierać następujące uszkodzenia:- uszkodzoną, porysowaną, pogiętą okładkę,- zagięcia, zżółknięcia stron,- brakujące dodatki (np. płyty, art. papiernicze, naklejki) itp.- brakujące baterie, popsute elementy dźwiękowe.Towar z tej kategorii nie podlega wymianie na towar pełnowartościowy.Ilość egz. ograniczona. Książeczka z pudełeczka to seria łącząca słuchanie z kolorowaniem. Jedna strona rozkładanej harmonijki jest zbiorem zabawnych rymowanek o przedstawianych zwierzątkach. Druga natomiast przeznaczona jest do kolorowania wcześniej poznanych bohaterów wierszyków.Książeczki w serii:Słonik i przyjaciele, Hipcio i przyjaciele, Tukan i przyjaciele, Małpka i przyjaciele.

PN-PT (8-16) Zarejestruj się / Zaloguj ... Outlet; KOSZT DOSTAWY OD 200 ZŁ GRATIS; REGULAMIN ZAKUPÓW; FORMY PŁATNOŚCI; REKLAMACJE I ZWROTY; nowości; Bestsellery; Skupujemy > KSIĄŻKI > książki dla dzieci i młodzieży > aktywizujące > FISHER PRICE MAŁPKA I PRZYJACIELE KSIĄŻECZKA Z PUDEŁECZKA ... Fisher Price Książeczka z pudełeczka.

Druga natomiast przeznaczona jest do kolorowania wcześniej poznanych bohaterów wierszyk Psotna małpka i przyjaciele dźwiękowa . ⇨ Zobacz i zamów z dostawą już od 5,99 zł Promocje nawet do -50%, kliknij i sprawdź > Fisher Price Książeczka z pudełeczka.

POWIĄZANE KSIĄŻKI