[OUTLET] Fisher Price Książeczka z pudełeczka. Małpka i przyjaciele

[OUTLET] Fisher Price Książeczka z pudełeczka. Małpka i przyjaciele - Anna Wiśniewska | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Anna Wiśniewska
WYMIAR
5,30 MB
NAZWA PLIKU
[OUTLET] Fisher Price Książeczka z pudełeczka. Małpka i przyjaciele.pdf
ISBN
6368934693634

OPIS

Towar z kategorii OUTLET.Tytuł może zawierać następujące uszkodzenia:- uszkodzoną, porysowaną, pogiętą okładkę,- zagięcia, zżółknięcia stron,- brakujące dodatki (np. płyty, art. papiernicze, naklejki) itp.- brakujące baterie, popsute elementy dźwiękowe.Towar z tej kategorii nie podlega wymianie na towar pełnowartościowy.Ilość egz. ograniczona. Książeczka z pudełeczka to seria łącząca słuchanie z kolorowaniem. Jedna strona rozkładanej harmonijki jest zbiorem zabawnych rymowanek o przedstawianych zwierzątkach. Druga natomiast przeznaczona jest do kolorowania wcześniej poznanych bohaterów wierszyków.Książeczki w serii:Słonik i przyjaciele, Hipcio i przyjaciele, Tukan i przyjaciele, Małpka i przyjaciele.

Hipcio i przyjaciele - sprawdź opinie i opis produktu. Zobacz inne Pozostałe wyprzedaże, najtańsze i najlepsze oferty. Książeczka z pudełeczka to seria łącząca słuchanie z kolorowaniem.

Zobacz inne Literatura dla dzieci i młodzieży, najtańsze i najlepsze oferty, Małpka i przyjaciele - Anna Wiśniewska - Książka w SwiatKsiazki.pl. Fisher Price Książeczka z pudełeczka.

POWIĄZANE KSIĄŻKI