[OUTLET] Encyklopedia szkolna

[OUTLET] Encyklopedia szkolna - praca zbiorowa | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
praca zbiorowa
WYMIAR
3,97 MB
NAZWA PLIKU
[OUTLET] Encyklopedia szkolna.pdf
ISBN
4289584436166

OPIS

Towar z kategorii OUTLET.Tytuł może zawierać następujące uszkodzenia:- uszkodzoną, porysowaną, pogiętą okładkę,- zagięcia, zżółknięcia stron,- brakujące dodatki (np. płyty, art. papiernicze, naklejki) itp.- brakujące baterie, popsute elementy dźwiękowe.Towar z tej kategorii nie podlega wymianie na towar pełnowartościowy.Ilość egz. ograniczona. Unikatowe opracowanie, od podstaw stworzone z myślą o polskich dzieciach i młodzieży –w całości przygotowane przez rodzimych autorów i dostosowane do wymogów programów szkolnych.Poza przybliżeniem wiedzy związanej z tematyką lekcji encyklopedia wprowadzi młodego czytelnika również w fascynujących świat nauki, polityki, literatury i sztuki oraz stanie się źródłem ciekawostek z takich dziedzin, jak: informatyka, rozrywka i sport.- ponad 700 haseł- informacje z różnych dziedzin- 1500 kolorowych zdjęć- ponad 60 map

⇨ Zobacz i zamów z dostawą już od 7,99 zł Promocje nawet do -50%, kliknij i sprawdź > SZKOLNA ENCYKLOPEDIA COLLINS - opis produktu: Informacje z zakresu historii, biologii, geografii, fizyki, chemii, ale i z dziedzin humanistycznych: historii sztuki, literatury. Poza tym odkrycia, wynalazki, fakty polityczne, sławne postacie.

Historia Polski B.. - 7519977896 w archiwum Allegro.

POWIĄZANE KSIĄŻKI