[OUTLET] Biblia na moją Pierwszą Komunię Świętą

[OUTLET] Biblia na moją Pierwszą Komunię Świętą - Lorena Marin | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Lorena Marin
WYMIAR
9,86 MB
NAZWA PLIKU
[OUTLET] Biblia na moją Pierwszą Komunię Świętą.pdf
ISBN
9589175405594

OPIS

Towar z kategorii OUTLET.Tytuł może zawierać następujące uszkodzenia:- uszkodzoną, porysowaną, pogiętą okładkę,- zagięcia, zżółknięcia stron,- brakujące dodatki (np. płyty, art. papiernicze, naklejki) itp.- brakujące baterie, popsute elementy dźwiękowe.Towar z tej kategorii nie podlega wymianie na towar pełnowartościowy.Ilość egz. ograniczona. Książka zawiera najważniejsze opowieści z Biblii, starannie wybrane i zaadaptowane dla dzieci. Młodzi czytelnicy odnajdą w książce wspaniale zilustrowane historie ze Starego i Nowego Testamentu oraz poznają najważniejsze postaci obu ksiąg. Natomiast w ostatniej części będą mogli zapoznać się z najistotniejszymi kwestiami życia chrześcijanina.

Słowa Boga kierowane do ludzi są zawsze aktualne i zawsze skuteczne. Ale aby o tym się przekonać, trzeba zaprzyjaźnić się z Biblią i często do niej sięgać. Co wybrać na prezent komunijny dla dziewczynki i chłopca? Pamiątki, zegarki, rowery, elektronika, zabawki - znajdź wymarzony prezent na komunię na Allegro. Pismo Święte stanowi wspaniały religijny prezent na I Komunię Św.

Komplet w ozdobnym etui zawiera dwie książki: Biblia. Historie ze Starego i Nowego Testamentu dla najmłodszych Czas przygotowania do Pierwszej Komunii Świętej jest również szczególnym czasem odkrywania słowa Bożego.

POWIĄZANE KSIĄŻKI