[OUTLET] Biblia na moją Pierwszą Komunię Świętą

[OUTLET] Biblia na moją Pierwszą Komunię Świętą - Lorena Marin | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Lorena Marin
WYMIAR
11,71 MB
NAZWA PLIKU
[OUTLET] Biblia na moją Pierwszą Komunię Świętą.pdf
ISBN
7695861103827

OPIS

Towar z kategorii OUTLET.Tytuł może zawierać następujące uszkodzenia:- uszkodzoną, porysowaną, pogiętą okładkę,- zagięcia, zżółknięcia stron,- brakujące dodatki (np. płyty, art. papiernicze, naklejki) itp.- brakujące baterie, popsute elementy dźwiękowe.Towar z tej kategorii nie podlega wymianie na towar pełnowartościowy.Ilość egz. ograniczona. Książka zawiera najważniejsze opowieści z Biblii, starannie wybrane i zaadaptowane dla dzieci. Młodzi czytelnicy odnajdą w książce wspaniale zilustrowane historie ze Starego i Nowego Testamentu oraz poznają najważniejsze postaci obu ksiąg. Natomiast w ostatniej części będą mogli zapoznać się z najistotniejszymi kwestiami życia chrześcijanina.

Zobacz inne Pozostałe wyprzedaże, najtańsze i najlepsze oferty. Biblia komunia na Allegro.pl - Zróżnicowany zbiór ofert, najlepsze ceny i promocje. Wejdź i znajdź to, czego szukasz! Napisz recenzję o produkcie: Biblia na moją Pierwszą Komunię Świętą Twoja ocena.

Ale aby o tym się przekonać, trzeba zaprzyjaźnić się z Biblią i często do niej sięgać. Co wybrać na prezent komunijny dla dziewczynki i chłopca? Pamiątki, zegarki, rowery, elektronika, zabawki - znajdź wymarzony prezent na komunię na Allegro. Pismo Święte stanowi wspaniały religijny prezent na I Komunię Św. Każde dziecko powinno mieć w domu Pismo Święte Starego i Nowego Testamentu.

POWIĄZANE KSIĄŻKI