[OUTLET] Biblia dla dzieci

[OUTLET] Biblia dla dzieci - praca zbiorowa | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
praca zbiorowa
WYMIAR
11,17 MB
NAZWA PLIKU
[OUTLET] Biblia dla dzieci.pdf
ISBN
2293686868363

OPIS

Towar z kategorii OUTLET.Tytuł może zawierać następujące uszkodzenia:- uszkodzoną, porysowaną, pogiętą okładkę,- zagięcia, zżółknięcia stron,- brakujące dodatki (np. płyty, art. papiernicze, naklejki) itp.- brakujące baterie, popsute elementy dźwiękowe.Towar z tej kategorii nie podlega wymianie na towar pełnowartościowy.Ilość egz. ograniczona. To niezwykłe opracowanie wprowadzi czytelnika w świat biblijnych opowieści.Losy bohaterów wzbogacono pięknymi ilustracjami, mapkami, ciekawostkami, faktami historycznymi i przede wszystkim cytatami z Biblii.Przedstawione zostały historie opisane na kartach Starego i Nowego Testamentu.

Zamawiaj książki w Ravelo - odbiór osobisty w 130 punktach w całej Polsce, gwarantowana dostawa już na następny dzień! Informacje o Outlet - Biblia dla dzieci w obrazkach - 7559545836 w archiwum Allegro. Data zakończenia 2018-09-26 - cena 14,64 zł Informacje o Outlet - Kapitan Nauka.

1 star 2 stars 3 stars 4 stars 5 stars. Pseudonim.

POWIĄZANE KSIĄŻKI