[OUTLET] Biblia dla dzieci

[OUTLET] Biblia dla dzieci - praca zbiorowa | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
praca zbiorowa
WYMIAR
10,40 MB
NAZWA PLIKU
[OUTLET] Biblia dla dzieci.pdf
ISBN
4833027805883

OPIS

Towar z kategorii OUTLET.Tytuł może zawierać następujące uszkodzenia:- uszkodzoną, porysowaną, pogiętą okładkę,- zagięcia, zżółknięcia stron,- brakujące dodatki (np. płyty, art. papiernicze, naklejki) itp.- brakujące baterie, popsute elementy dźwiękowe.Towar z tej kategorii nie podlega wymianie na towar pełnowartościowy.Ilość egz. ograniczona. To niezwykłe opracowanie wprowadzi czytelnika w świat biblijnych opowieści.Losy bohaterów wzbogacono pięknymi ilustracjami, mapkami, ciekawostkami, faktami historycznymi i przede wszystkim cytatami z Biblii.Przedstawione zostały historie opisane na kartach Starego i Nowego Testamentu.

Przedstawiają dzieje Izraela, życie i działalność Jezusa ... Aplikacja Biblii dla Dzieci to dla twojego dziecka świetny sposób na naukę historii biblijnych o Jezusie, naszym darze wiecznego życia i wielu lekcji, których uczy nas Bóg. W tym interaktywnym doświadczeniu, dzieci angażują się w Słowo Boże dzięki zachwycającym efektom wizualnym towarzyszącym zdobywaniu punktów za czytanie i zbieranie skarbów. Towar z kategorii OUTLET.

Data zakończenia 2017-06-10 - cena 25,51 zł "Biblia dla dzieci" to nowe wydanie Biblii, które zawiera opowieści ze Starego i Nowego Testamentu, napisane przystępnym dla dzieci językiem. Ich Doskonałym uzupełnieniem są ilustracje Marcina Piwowarskiego.

POWIĄZANE KSIĄŻKI