Jeremiah 5. Laboratorium wieczności

Jeremiah 5. Laboratorium wieczności - Hermann Huppen | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Hermann Huppen
WYMIAR
3,23 MB
NAZWA PLIKU
Jeremiah 5. Laboratorium wieczności.pdf
ISBN
4625752178700

OPIS

Niezwykle opłacalna oferta pracy to dla Kurdy’ego Malloya nie lada pokusa. Choć jego dawny znajomy, Stonebridge, który mu ją złożył, nie do końca budzi zaufanie, przyjaciel Jeremiah godzi się… i trafia do luksusowej kliniki, w której za spora opłatą można przedłużyć sobie młodość. Niestety, Kurdy nie będzie jednym ze szczęśliwych pacjentów. Przeciwnie, w tym eksperymencie przypadnie mu rola królika doświadczalnego. I tylko Jeremiah zdoła wydostać go z tarapatów…Kolejny tom kultowej serii utrzymanej w klimacie futurystycznego westernu, stworzonej przez mistrza współczesnego komiksu Hermanna, ponownie przenosi nas w świat spustoszony nuklearnym kataklizmem, w którym aby przetrwać, trzeba stawić czoła najbardziej niezwykłym niebezpieczeństwom…

Tom 5 autorstwa Huppen Hermann , dostępna w Sklepie EMPIK.COM w cenie . Przeczytaj recenzję Laboratorium wieczności.

Laboratorium wieczności autora Hermann wydana w roku 2015 przez Elemental z kategorii Literatura Komiks - oprawa miękka - ISBN: 978-83-9388-470-4 Jeremiah to klasyczna już seria przygodowa autorstwa mistrza komiksu europejskiego Hermanna, rozgrywająca się w postapokaliptycznej scenerii Nowego Dzikiego Zachodu.Jeremiah to klasyczna już seria przygodowa autorstwa mistrza komiksu europejskiego Hermanna, rozgrywająca się w postapokaliptycznej scenerii Nowego Dzikiego Zachodu. Książka. Jeremiah Tom 5 Laboratorium wieczności - Hermann.

POWIĄZANE KSIĄŻKI