Durango. Tom 7. Loneville

Durango. Tom 7. Loneville - Yves Swolfs | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Yves Swolfs
WYMIAR
5,21 MB
NAZWA PLIKU
Durango. Tom 7. Loneville.pdf
ISBN
9326403353658

OPIS

Kolejna przygoda leworękiego rewolwerowca. Durango, przejeżdżając obok leżącej na uboczu farmy, ratuje z rąk złoczyńców mieszkającą tam kobietę. Okazuje się, że pobliskie miasto loneville i jego okolice od miesięcy pustoszą okrutni bandyci pod wodzą sadystycznego White’a. Durango po raz kolejny staje się zwierzyną w polowaniu na człowieka. Jednak tym razem zwierzyna może w każdej chwili zmienić się w łowcę, a zastraszeni mieszkańcy bogobojnego Loneville wreszcie będą mieli szansę uwolnić się od koszmaru. Tylko czy na pewno wszyscy tego pragną?...Siódmy tom komiksowego spaghetti westernu, stworzonego przez Yves’a Swolfsa, zabiera nas do krainy, gdzie wśród huku rewolwerów krew zabarwia śnieg, a ścigany przez prawo rewolwerowiec okazuje się najbardziej prawym z ludzi…

Okazuje się, że pobliskie miasto Loneville i jego okolice od miesięcy pustoszą okrutni bandyci pod wodzą sadyst Durango tom 07: Loneville promocja; Dostępność: Dostępny. Wysyłka w: od 2 do 5 dni roboczych.

Okazuje się, że pobliskie miasto Loneville i jego okolice od miesięcy pustoszą okrutni bandyci pod wodzą sadystycznego White a. Kolejna przygoda leworękiego rewolwerowca. Durango, przejeżdżając obok leżącej na uboczu farmy, ratuje z rąk złoczyńców mieszkającą tam kobietę.

POWIĄZANE KSIĄŻKI