Diabli nadali

Diabli nadali - Olga Rudnicka | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Olga Rudnicka
WYMIAR
11,50 MB
NAZWA PLIKU
Diabli nadali.pdf
ISBN
2891541616780

OPIS

Najnowsza książka bestsellerowej autorki Olgi Rudnickiej. Przewrotne charaktery, zagadkowe intrygi i dużo śmiechu!Dagmar Różyk zostaje znaleziony martwy w swoim gabinecie w okolicznościach budzących u jednych śmiech, u drugich wstręt, a jeszcze u innych - godną pożałowania radość. Za życia był obiektem pożądania kobiet, nienawiści mężczyzn, oczkiem w głowie prezesa. Motywów zabójstwa jest bez liku, tak samo jak podejrzanych. Monika, jego sekretarka, jako jedyna zna tajemnice szefa i jest zdecydowana za wszelką cenę sama odkryć prawdę. Pomaga jej młody policjant Mateusz Jankowski, który po szkole oficerskiej wylądował na stanowisku stażysty w wydziale kryminalnym prowadzącym śledztwo w tejże sprawie. Jego zwierzchnicy, starzy wyjadacze, niechętnym okiem patrzą na młodego, ambitnego nowicjusza, robią sobie z niego żarty i dają na każdym kroku do zrozumienia, że szkoła szkołą, a życie życiem i wiele mu jeszcze brakuje, by stał się twardym gliną.Z powodu prywatnych kontaktów z Moniką, która jest jedną z głównych podejrzanych, Mateusz zostaje odsunięty od sprawy. Nie wierząc w winę dziewczyny, postanawia działać na własną rękę, ryzykując przyszłą karierę. Poszlaki prowadzą do mieszkania Magdy W., znienawidzonej przez wszystkich zastępczyni Różyka, zwanej przez personel Zdzirą. Zdaniem Moniki to właśnie ona może być zabójczynią, ale najpierw muszą się dowiedzieć, gdzie jest pani wicedyrektor. Ostatnio widziano ją w wieczór poprzedzający śmierć Różyka, gdy odgrażając się i klnąc na czym świat stoi, wybiegła z jego biura.Olga Rudnicka (ur. 1988) - absolwentka Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu na kierunku Edukacja i rehabilitacja osób z niepełnosprawnością intelektualną. Autorka powieści kryminalnych "Martwe jezioro", "Czy ten rudy kot to pies?", "Zacisze 13", "Zacisze 13. Powrót", "Lilith", "Natalii 5", "Cichy wielbiciel", "Drugi przekręt Natalii", "Fartowny pech" i "Do trzech razy Natalie". Pracuje jako asystentka osób niepełnosprawnych w PKPS w Śremie. Kocha jazdę konną, namiętnie czyta Joannę Chmielewską, Stephena Kinga. Joe Hilla i Harlana Cobena.

Jedną z wielu jego zalet jest galeria prezentowanych kolorowych postaci, po których nigdy nie wiadomo, czego się spodziewać. Główni bohaterowie serialu "Diabli nadali" mieszkają w Nowym Jorku, w cieszącej się nie najlepszą ... Bohaterowie mają swoją osobowość, chociaż Diabeł był odrobinę przerysowany, natomiast Monika mnie urzekła.

Nie w tym przypadku. Olga Rudnicka stworzyła naprawdę dobrą i zabawną opowieść trochę w stylu Joanny ... diabli nadali sezon 3 • diabli nadali • pliki użytkownika janex27 przechowywane w serwisie Chomikuj.pl • Diabli Nadali S03E09 PL DVBRip AC3 XviD RedCoders.avi, Diabli Nadali S03E12 PL DVBRip AC3 XviD RedCoders.avi Diabli nadali" to historia Zofii Stryjeńskiej, jej autorem jest Angelika Kuźniak (wydawnictwo Czarne).

POWIĄZANE KSIĄŻKI