Przewodnik Pielgrzyma po sanktuariach i kościołach Krakowa, Wieliczki i okolic

Przewodnik Pielgrzyma po sanktuariach i kościołach Krakowa, Wieliczki i okolic - Michał Rożek | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Michał Rożek
WYMIAR
10,64 MB
NAZWA PLIKU
Przewodnik Pielgrzyma po sanktuariach i kościołach Krakowa, Wieliczki i okolic.pdf
ISBN
6080941628055

OPIS

A moje serce było – i nie przestało być związane z Wami, związane z tym miastem, z tym dziedzictwem, z mym polskim Rzymem. (...) Kraków od najmłodszych lat mojego życia, od lat dziecięcych jeszcze, był dla mnie szczególną syntezą wszystkiego, co polskie i co chrześcijańskie. Zawsze mówił mi o wielkiej przeszłości mojej Ojczyzny, zawsze najpewniej wyrażał jej dzieje.Jan Paweł II, Kraków 6 czerwca 1979

Pseudonim. Przewodnik Pielgrzyma po sanktuariach i kościołach Krakowa, Wieliczki i okolic (Światowe Dni Młodzieży) autor: Michał Rożek A moje serce było - i nie przestało być związane z Wami, związane z tym miastem, z tym dziedzictwem, z mym polskim Rzymem. Przewodnik po kościołach i sanktuariach Krakowa, Wieliczki i okolic, napisany z myślą o turystach i pielgrzymach licznie przybywających do Polski i do Krakowa, napisany przez najlepszy bez wątpienia autorytet w dziedzinie znajomości Krakowa i jego zabytków; Michała Rożka. Przewodnik po kościołach Krakowa, Wieliczki i okolic. Najlepsze opracowanie tematu przez najlepszy autorytet i znawcę zabytków Krakowa: prof.

Najlepsze opracowanie tematu przez najlepszy autorytet i znawcę zabytków Krakowa: prof. Michała Rożka.

POWIĄZANE KSIĄŻKI