Przed upadkiem

Przed upadkiem - Christoffer Carlsson | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Christoffer Carlsson
WYMIAR
10,84 MB
NAZWA PLIKU
Przed upadkiem.pdf
ISBN
6112950477560

OPIS

Pewnej grudniowej nocy na tyłach starej kamienicy w centrum Sztokholmu zostaje zamordowany młody socjolog, Thomas Heber. Jedynym świadkiem morderstwa jest kilkuletni chłopiec. Policja rozpoczyna śledztwo. Okazuje, że zamordowany infiltrował środowiska lewicowe, sprawą zaczynają interesować się służby bezpieczeństwa. Sprawa staje się naprawdę poważna, gdy pojawiają się pogłoski, że wkrótce ma dojść do kolejnego zabójstwa na tle politycznym...

Posiadamy duże doświadczenie w tym zakresie, które gwarantuje naszym klientom usługi najwyższej jakości. Zapraszamy na naszą stronę! przed upadkiem z wysokości Przed spotkaniem zapoznaj się z niniejszym skryptem.

Oferujemy sprzęt wysokościowy zabezpieczający każdą przestrzeń w tym zabezpieczenia przed upadkiem z dachu - tzw. systemy asekuracji..

POWIĄZANE KSIĄŻKI