[OUTLET] Matka i dziecko. Praktyczny przewodnik dla rodziców. Od poczęcia do 3. roku życia dziecka

[OUTLET] Matka i dziecko. Praktyczny przewodnik dla rodziców. Od poczęcia do 3. roku życia dziecka - Elizabeth Fenwick | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Elizabeth Fenwick
WYMIAR
3,89 MB
NAZWA PLIKU
[OUTLET] Matka i dziecko. Praktyczny przewodnik dla rodziców. Od poczęcia do 3. roku życia dziecka.pdf
ISBN
7616606969759

OPIS

Towar z kategorii OUTLET.Tytuł może zawierać następujące uszkodzenia:- uszkodzoną, porysowaną, pogiętą okładkę,- zagięcia, zżółknięcia stron,- brakujące dodatki (np. płyty, art. papiernicze, naklejki) itp.- brakujące baterie, popsute elementy dźwiękowe.Towar z tej kategorii nie podlega wymianie na towar pełnowartościowy.Ilość egz. ograniczona. Jak dobrze zaopiekować się sobą i dzieckiemPierwsza książka, która pokazuje krok po kroku, jak zajmować się dzieckiem od poczęcia do 3. roku życia.Sprawdzona i uzupełniona pozycja zawierająca porady związane z ciążą oraz karmieniem, rozwojem i zdrowiem dziecka.Przedstawia praktyczne rozwiązania codziennych problemów i wprowadza rodziców w świat maluchów.Przydatny ilustrowany poradnik dla każdego rodzica.„Każda ciąża i każde dziecko są wyjątkowe. Ciąża jest wydarzeniem, którego doświadczyła niezliczona liczba rodziców. Mimo to – dla was będzie doświadczeniem niezwykłym.Urodzenie dziecka otwiera drzwi do nowego, ekscytującego świata, który jest dla was nieznany i tajemniczy.Książka ta będzie wam towarzyszyć przez cały okres ciąży, pokazując, jak najlepiej go przeżyć, a waszemu dziecku zapewni dobry początek nowego życia. [...]Mam nadzieję, że wkrótce odkryjecie, że rodzicielstwo – mimo ogromu obowiązków – może być bardzo przyjemne.”Elizabeth Fenwick (fragment wstępu)

Praktyczny przewodnik dla rodziców. Od poczęcia do 3.

Od poczęcia do 3. Roku życia dziecka (262994) - Fenwick Elizabeth - Książka, recenzja, streszczenie Matka i dziecko Praktyczny przewodnik dla rodziców Podtytuł / Subtitle: Od poczęcia do 3 roku życia dziecka Język / Language : polski Wydawca / Publisher: Olesiejuk Rok wydania / Published in year: 2016 Matka i dziecko.

POWIĄZANE KSIĄŻKI