[OUTLET] Ilustrowany leksykon dla najmłodszych z suplementem

[OUTLET] Ilustrowany leksykon dla najmłodszych z suplementem - Ewa Stadtmuller | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Ewa Stadtmuller
WYMIAR
6,5 MB
NAZWA PLIKU
[OUTLET] Ilustrowany leksykon dla najmłodszych z suplementem.pdf
ISBN
8022614064179

OPIS

Towar z kategorii OUTLET.Tytuł może zawierać następujące uszkodzenia:- uszkodzoną, porysowaną, pogiętą okładkę,- zagięcia, zżółknięcia stron,- brakujące dodatki (np. płyty, art. papiernicze, naklejki) itp.- brakujące baterie, popsute elementy dźwiękowe.Towar z tej kategorii nie podlega wymianie na towar pełnowartościowy.Ilość egz. ograniczona. Ilustrowany leksykon dla najmłodszych jest przeznaczony przede wszystkim dla przedszkolaków i uczniów niższych klas szkoły podstawowej.Książka zawiera ponad 1000 haseł, opracowanych w formie krótkich i zabawnych notek, w których Czytelnik znajdzie nie tylko objaśnienia poszczególnych pojęć, lecz także przykłady ich użycia.Suplement to uzupełnienie leksykonu, przygotowane przez Autorki po latach od pierwszego wydania, przybliża nam nowe hasła oraz rozwija i dopełnia niektóre użyte wcześniej – w końcu znaczenie pewnych pojęć z biegiem czasu się zmienia, tak jak zmienia się otaczająca nas rzeczywistość…

Darmowy transport od 159 zł. Przekonaj się sam! Ilustrowany leksykon dla najmłodszych z suplementem - lustrowany leksykon dla najmłodszych jest przeznaczony przede wszystkim dla przedszkolaków i uczniów niższych klas szkoły podstawowej.

Zobacz inne Literatura dla dzieci i Ilustrowany leksykon dla najmłodszych jest przeznaczony przede wszystkim dla przedszkolaków i uczniów niższych klas szkoły podstawowej. Książka zawiera ponad 1000 haseł, opracowanych w formie krótkich opowiadań, w których czytelnik znajdzie nie tylko objaśnienia znaczeń poszczególnych wyrazów oraz wiele związanych z nimi przysłów i powiedzonek, ale także przykłady użycia ... lustrowany leksykon dla najmłodszych jest przeznaczony przede wszystkim dla przedszkolaków i uczniów niższych klas szkoły podstawowej.

POWIĄZANE KSIĄŻKI