[OUTLET] Piękna i Bestia

[OUTLET] Piękna i Bestia - Manuela Adreani (ilustr.) | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Manuela Adreani (ilustr.)
WYMIAR
10,64 MB
NAZWA PLIKU
[OUTLET] Piękna i Bestia.pdf
ISBN
9887090460055

OPIS

Towar z kategorii OUTLET.Tytuł może zawierać następujące uszkodzenia:- uszkodzoną, porysowaną, pogiętą okładkę,- zagięcia, zżółknięcia stron,- brakujące dodatki (np. płyty, art. papiernicze, naklejki) itp.- brakujące baterie, popsute elementy dźwiękowe.Towar z tej kategorii nie podlega wymianie na towar pełnowartościowy.Ilość egz. ograniczona. Oto ponadczasowa romantyczna historia miłości ślicznej dziewczyny i odrażającego potwora, która od wieków fascynuje i porusza wyobraźnię kolejnych pokoleń czytelników. Daj się porwać magicznej opowieści, przepięknie zilustrowanej przez Manuelę Adreani, która z niezwykłą wrażliwością oddaje urok baśniowego świata.

Zbierz je wszystkie! W serii: Piękna i Bestia, Brzydkie Kaczątko, Trzy koziołki, Kopciuszek. Szczegóły. Piękna i Bestia to filmowa ekranizacja francuskiej baśni.Zubożały kupiec (André Dussollier), ojciec szóstki dzieci w wyniku nieszczęśliwych wydarzeń zmuszony jest do przeprowadzki na wieś.Próbuje znaleźć sposób na odzyskanie majątku.

To niezwykły hołd dla jednej z najpiękniejszych baśni jakie kiedykolwiek opowiedziano. Poznaj niewiarygodną historię Belli, mądrej, pięknej i niezależnej młodej kobiety uwięzionej w zamku przez Bestię. niedostępny.

POWIĄZANE KSIĄŻKI