[OUTLET] Królewna Śnieżka

[OUTLET] Królewna Śnieżka - Francesca Rossi (ilustr.) | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Francesca Rossi (ilustr.)
WYMIAR
3,95 MB
NAZWA PLIKU
[OUTLET] Królewna Śnieżka.pdf
ISBN
2080147479303

OPIS

Towar z kategorii OUTLET.Tytuł może zawierać następujące uszkodzenia:- uszkodzoną, porysowaną, pogiętą okładkę,- zagięcia, zżółknięcia stron,- brakujące dodatki (np. płyty, art. papiernicze, naklejki) itp.- brakujące baterie, popsute elementy dźwiękowe.Towar z tej kategorii nie podlega wymianie na towar pełnowartościowy.Ilość egz. ograniczona. Tego ranka królowa znów zatopiła się w marzeniach. Zamyślona, ukłuła się w palec, a kropla krwi spadła na tkaninę…Te książki stanowiące adaptacje klasycznych baśni zostały wzbogacone pięknymi ilustracjami Franceski Rossi. Włoska artystka w oryginalny sposób wykreowała bajkowy świat pełen niezwykłych postaci i wydarzeń poruszających dziecięcą wyobraźnię.

Jej charakterystyczna cecha to śpiew podczas, którego zwabia leśne zwierzęta. Wtedy potrafi im rozkazywać.

⇨ Zobacz i zamów z dostawą już od 6,99 zł Promocje nawet do -50%, kliknij i sprawdź > Kolorowanka harmonijka. Królewna Śnieżka, Czerwony Kapturek.

POWIĄZANE KSIĄŻKI