[OUTLET] Ilustrowany słownik francusko-polski

[OUTLET] Ilustrowany słownik francusko-polski - Tadeusz Woźniak | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Tadeusz Woźniak
WYMIAR
10,32 MB
NAZWA PLIKU
[OUTLET] Ilustrowany słownik francusko-polski.pdf
ISBN
1717126189362

OPIS

Towar z kategorii OUTLET.Tytuł może zawierać następujące uszkodzenia:- uszkodzoną, porysowaną, pogiętą okładkę,- zagięcia, zżółknięcia stron,- brakujące dodatki (np. płyty, art. papiernicze, naklejki) itp.- brakujące baterie, popsute elementy dźwiękowe.Towar z tej kategorii nie podlega wymianie na towar pełnowartościowy.Ilość egz. ograniczona. Nieodzowna pomoc dla uczniów. 6000 niezbędnych francuskich słów.Doskonały sposób na zapamiętanie francuskich słówek.Pełna gama scenek z życia codziennego.Łatwy w użyciu, ze szczegółowym indeksem.Idealny dla uczniów, studentów, turystów…

Autor: Tadeusz Woźniak; Wydawnictwo: Olesiejuk Sp. z o.o.

Idealny dla uczniów, studentów, turystów… Ilustrowany słownik francusko-polski (Tadeusz Woźniak). ⇨ Zobacz i zamów z dostawą już od 6,99 zł Promocje nawet do -50%, kliknij i sprawdź > Doskonały sposób na zapamiętanie francuskich słówek.Pełna gama scenek z życia codziennego.Łatwy w użyciu, ze szczegółowym indeksem.Idealny dla uczniów, studentów, turystów… Ilustrowany słownik francusko-polski Nauka francuskiego już od 9,00 zł - od 9,00 zł, porównanie cen w 22 sklepach.

POWIĄZANE KSIĄŻKI