[OUTLET] Baśniowe księżniczki

[OUTLET] Baśniowe księżniczki - praca zbiorowa | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
praca zbiorowa
WYMIAR
7,91 MB
NAZWA PLIKU
[OUTLET] Baśniowe księżniczki.pdf
ISBN
5359388441524

OPIS

Towar z kategorii OUTLET.Tytuł może zawierać następujące uszkodzenia:- uszkodzoną, porysowaną, pogiętą okładkę,- zagięcia, zżółknięcia stron,- brakujące dodatki (np. płyty, art. papiernicze, naklejki) itp.- brakujące baterie, popsute elementy dźwiękowe.Towar z tej kategorii nie podlega wymianie na towar pełnowartościowy.Ilość egz. ograniczona. Dzięki tej książce dzieci przypomną sobie historie o księżniczkach z ulubionych bajek- "Małej syrenki " i "Pięknej i Bestii". Kiedy tylko ją otworzą, wszystkie baśniowe postaci ożyją na trójwymiarowych ilustracjach.

Księżniczka i żaba ( dubbing pl) - CDA Księżniczka Popkultura ma swe damy dworu, dla których również w tym baśniowym świecie przyszykowała już nowe role do odegrania. I tak oto historia zatacza krąg.

Produkt z outletu: Barbie Mariposa i baśniowa księżniczka. Produkt z outletu: Barbie Mariposa i baśniowa księżniczka? Historia cen dostępna jest po zalogowaniu się.

POWIĄZANE KSIĄŻKI